Jankiai sunaikina jauniklius 18 kartų

„Yankees“ praleido laiką ir mėgavosi diena paplūdimyje.

Po penkių važiavimų pirmoje pamainoje „Yankees“ tvirtai užbaigė „Cubs“ trijų rungtynių šluotą, sekmadienio popietę 18:4 įveikdami „The Franks“.

Aštuoni iš devynių startuolių yra iškovoję bent vieną pergalę, o šeši žaidėjai džiaugėsi kelių pergalių dienomis, o „Yankees“ (44:16) laimėjo 11-ą kartą per pastarąsias 12 rungtynių. Jų puolimas pastaruoju metu juos įkvėpė – iš paskutinių šešerių rungtynių įmušė aštuonias iš keturių ar daugiau, įskaitant 18 bėgimų ir sekmadienį – 17 pergalių.

Mattas Carpenteris, Klimato kulminacija buvo įtraukta vėlai Torreso linijoje, Su pora namų kamuolių, dublis ir septyni atmušimai 3 prieš 4 vedė ataką. Per 10 žaidimų nuo tada, kai gegužės pabaigoje pasirašė sutartį su „Yankees“, vyresnysis stalius iškovojo aštuonias pergales nuo tada, kai „Rangers“ pareikalavo jį paleisti iš „Triple-A“ dukterinės įmonės – šešios iš jų buvo bėgimos namuose.

Mattas Carpenteris, kuris vėlai buvo įtrauktas į „Yankees“ pradinę sudėtį, namuose buvo du kartus.
Corey Chipkin / New York Post

Už gerą veiksmą, turėdamas 13 važiavimų pranašumą aštuntoje pamainoje, Carpenteris nustojo nardyti trečiame aukšte, kad pirmas išbėgtų, o tai buvo gera diena buvusiam kardinolui.

Kyle’as Higashioka įsitraukė į kitą vėlyvą Jose Trevino sudėtį (vėliau), įmušdamas pirmuosius du šių metų bėgimus namuose.

2022 m. birželio 12 d., kai 2022 m. birželio 12 d. „Yankee“ stadione per trečią kėlimą įžaidė „Cubs“, „Yankees“ gaudytoją Kyle'ą Higashioką (66 m.) komandos draugai pasitiko prie patalynės.
„Yankees“ gaudytojas Kyle’as Higashioka „Cubs“ laimėjo du kartus.
Corey Chipkin / New York Post

Savaitgalis pasirodė esąs didžiausias „Cubs“ pasiekimas Sugavo „Yankees“ dviem bėgimais per 13 padavimų Penktadienio naktis. Iš ten atsivėrė užtvaros, kai jis per paskutines dvi rungtynes ​​surinko 26 bėgimus ir laimėjo šluotą.

Jamesonas Dylanas nebuvo labai aštrus, tačiau didžiąją dalį savo penkių padavimų aikštėje pirmavo. „Cubs“ (23-36) per septynias pergales įmetė tris važiavimus, tačiau Dylanas atliko svarbiausią savo darbą: labai greitai atkovojo savo pražangą, kad galėtų padaryti daugiau žalos.

„Yankees“ sekmadienį – vienintelį kartą serijoje – atsiliko, kai Ianas Hoppas per pirmą kėlimą pateko į Dylaną, kaip potencialų vasaros prekybos taikinį.

READ  Ohajo sveikatos departamentas nustatė galimą beždžionių dėžės atvejį

Tačiau jauniklių buvimas truko neilgai.

Aaronas Judge’as pirmavo singlu, o „Cubs“ dešiniarankis Keeganas Thompsonas išlygino rezultatą vienu smūgiu iš eilės. Tada Isiahas Kineris-Falefa išvedė „Yankees“ į priekį, atlikdamas du dublį.

Sekmadienį, 2022 m. birželio 12 d., „Yankee“ stadione per pirmąsias rungtynes ​​su „Cubs“ „Yankees“ sureagavo po to, kai trumpas stabdis Isiahas Kineris-Falefa (12) pelnė dviejų paėjimų dublį.
„Yankees“ sureagavo po to, kai trumpas stabdis Isiahas Kineris-Falefa (12) pelnė dviejų paleidimų dublį.
Corey Chipkin / New York Post

Po to, kai „Cubs“ leido trečiajam tempo žaidėjui Patrickui Wisdomui tęsti apleistą „pop-up“ ralį, Joey Gallo 5:1 išmušė dvigubą pranašumą prieš Thomsoną.

Carpenteris atliko pirmąjį savo namų bėgimą antroje pamainoje, 8:1 iš dešinės aikštės.

Po to, kai Higashioka pirmavo trečiajame padavime su Homeru, Gallo žengė toliau ir išvedė Giancarlo Stondono RBI dvejetą 10:1.

Sekmadienį, 2022 m. birželio 12 d., po Isaiah Kiner-Falefa (12) dvitaškio per pirmąjį kėlimą prieš „Cubs“ 2022 m. birželio 12 d., sekmadienį, buvo pasveikintas „Yankees“ paskirtas smogėjas Giancarlo Stondonas (27). jo komandos draugai rūsyje.
Giancarlo Stondonas (27 m.) buvo pasveikintas jo komandos draugų prie duobės po to, kai Isia Kiner-Falefa (12) padvigubino persvarą per pirmąjį kėlimą.
Corey Chipkin / New York Post

Carpenteris vėl gilinosi šeštoje pamainoje, du važiavimai dešiniajame lauke. Jis tapo tik antruoju žaidėju nuo 1900 m., per sezoną įmušusiu šešis iš pirmųjų septynių namų bėgimų.

Prieš „Cubs“ pirmajam tempui Frankui Swindle’ui užimant aštuntąją vietą, „Yankees“ septintajame kėlinyje pelnė dar penkis taškus prieš atleidusį Seaną Newcombą. Higashioka jį pasitinka namų šeimininku, kuris užkerta kelią įvarčių atakai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.