Jaredas Bedneris sako, kad 2-ajame „žaibo“ žaidime Kolorado lavina buvo „arti“.

DENVERIS – Koloradas Stenlio taurės finalo antrose rungtynėse 7:0 praleido Tampa Bay Lightning ir laimėjo seriją 2:0 daugiau nei dukart dabartiniai taurės čempionai.

Tai veikė taip gerai, kad net lavinų treneris Jaredas Bedneris neturėjo realių užuominų, kaip tobulėti.

„Tai tikrai puikus žaidimas, kurį galite gauti iš savo žaidėjų“, – sakė Bedneris. „Kai išėjome iš 1-ųjų rungtynių, pavojingai atakavome, bet maniau, kad tai dar vienas žingsnis mūsų komandai. Įvertinome tai, parodėme jiems kai kuriuos dalykus, jie veikė gerai. O gynyboje šį vakarą buvome geresni. Net ne iš arti. . Maniau, kad padarėme didelių klaidų, dėl kurių įmušėme įvarčius prieš 1 rungtynes.

Įmušti septynis įvarčius visame pasauliniame tinkle nėra menkas žygdarbis Andrejus Vasilevskis Vienas. Bet jo numeris buvo iš Kolorado.

Valerijus Ničuškinas Lavina nusirito pirmojo kėlinio pradžioje įmušus „Power-Play“ įvartį, tada Joshas Mansonas Kartą sekė Vasilevskio skubėjimą. Andrejus Purakovskis Kolorado komanda pirmavo 3:0 per pirmąsias 20 minučių. Metimai buvo naudingi Kolorado komandai 24:10.

Antra, Ničuškinas po siaubingų asmeninių pastangų vėl padidino Kolorado pranašumą. Darenas Helmas Turime padaryti rezultatą 5:0.

Iki trečiojo kėlinio liko mažiau nei trys minutės Kale Makar Prie pralaimėjimo pridėjo greitąjį įvartį. Jis pridėjo dar vieną žaidėją „Power Play“ ir pasiekė 7:0, tapdamas ketvirtuoju žaidėju NHL istorijoje, įmušusiu žmogų stenografijos ir taurės finale. Kiti Cordy Howe, Glenas Veslis Ir Trevoras Lindonas.

Jau nekalbant apie „Vesina Trophy“ laimėtoją, tokį kaip Vasilevskis, toks rezultatas prieš bet kurį vartininką būtų įspūdingas. Betteneris siekė išlaikyti rekordą, atsižvelgdamas į bendrą Kolorado žaidimą.

„Įvarčių skaičius, nesu labai susijaudinęs [about]. Manau, kad tai priklauso nuo to, kaip žaidėme“, – sakė jis. „Kai kuriomis dienomis šauname geriau nei kitomis, žaidžiame taip, kaip ir šįvakar, septynerių negauname. Reikalai turi eiti teisingai. Jis geras vartininkas, reikia išlaikyti jo tūrį. Šįvakar gerai filmavome, sukūrėme daug progų, o bendražygiai palaidojo mūsų turėtas galimybes. Jūs, vaikinai, tai pajutote šį vakarą.

READ  Bostono „Celtics“ žaidėjas Jasonas Tottamas 4 žaidimo kovose

Ir kaip. Koloradas ir toliau skelbia, kaip svarbu neleisti Tampos įlankos linijai paveikti jos požiūrį. 2 žaidime „Avalanche“ laimėjo visas kovas, puikiai pasirodė specialiose komandose (su papildomu žmogumi 2:4, palyginti su „Lightning“ 0:3) ir sulaukė stiprių „Goldilocks“ pasirodymų. Darsis Kamberis 16 gelbėjimo išjungimo metu.

Tai yra mažiausiai Tampa Bay metimų šių metų atkrintamosiose varžybose. Nenuostabu, kiek mažai laiko – apie 28 % – „Lightning“ sugebėjo pasivyti ataką, kuri neturėjo nieko bendra su Kolorado uždusimo ataka.

“[We are] Alkis gynybinėje pusėje, bandymas laimėti kuo daugiau lenktynių, bandymas laimėti kuo daugiau kovų, eiti į šoną ir vis sunkiau“, – sakė Bedneris. Mūsų bendražygiai tai daro ištisus metus ir tai daro toliau. Šį vakarą jiems tai pavyko geriau nei mes paprastai.

Koloradas pažymi, kad nesvarbu, koks geras buvo 2 žaidimas, jis buvo tik sėkmingas.

„Manau, kad šį vakarą žaidėme pagal savo tapatybę iki „T“, – sakė Makaras. „Akivaizdu, kad turėjome gerų įvarčių. Tačiau dienos pabaigoje žinojome, kad kitose rungtynėse jie atneš geriausius rezultatus. Visada kitos rungtynės buvo sunkios. Šis vakaras buvo šiek tiek kitoks.

„Avalanche“ šeštadienį patyrė nesėkmę – Purakovskis paliko rungtynes ​​įpusėjus traumos. Po to, kai Bedneris pasakė, kad jį dar reikia įvertinti, apie jo būklę nebuvo pranešta. Purakovskis neseniai praleido laiką Vakarų konferencijos finale dėl pėdos traumos, bet buvo svarbi sugrįžimo dalis, net 1-ose rungtynėse įmušdamas pratęsimą.

Kolorado laimei, tai nesumažėjo. Lavinos prireiks visiems, kai serija persikels į Tampą. „Lightning“ taip pat 2:0 atsiliko paskutinėje Rytų konferencijos serijoje prieš Niujorką, tada išvyko namo ir laimėjo porą, galiausiai „Rangers“ užėmė ketvirtą vietą iš eilės ir pateko į trečią taurės finalą iš eilės.

READ  Dow Jones ateities sandoriai: rinka laukia FED posėdžio rezultatai: didelis kainų kilimas ar per didelis?

Visi žino, kad tai nesibaigs, kol nesibaigs. Bedneris buvo įsitikinęs, kad jo komanda neis toliau nei jis pats.

„Manau, kad tai yra labai didelis dalykas [going to Tampa]“Jis pasakė.“ Mes nepastebime triukšmo, sklindančio iš mūsų rūbinės, ir nepastebime jo bet kada. [things being said] Yra geras. Mūsų komanda tikrai susikaupusi, rinkti, jie alkani, nori laimėti, todėl žaidžia kiek gali, kad tai pasiektų. [goal].

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.