Jasonas Toddas ir Bostono „Celtics“ artėja prie 5 rungtynių su Majamio „Heat“ „skubomis, ypač norint pradėti“.

MAJAMI – tris iš keturių pirmųjų Rytų konferencijos finalo rungtynių kaskart laimėjo pirmaujanti komanda pirmojo kėlinio pabaigoje.

Taigi, kai Bostono „Celtics“ trečiadienio vakarą ruošiasi žaisti Majamio „Heat 5“ žaidime FTX arenoje, kiekvienai iš šių serijų susiskirstant į dvi rungtynes, jie žino, kad turi būti nuliniai, kad rungtynės prasidėtų stipriai. Su taip reikalinga sėkme kelyje.

Net jei laimėsime 25 ar 2, tai, kas nutiko paskutinėse rungtynėse, bus paskutinės rungtynės“, – sakė „Celtic“ žvaigždė. Jasonas Totamas Sakė po Bostono šaudynių trečiadienio rytą. „Jie visi skaičiuojami kartu [win]. Taigi, mes neturėtume jaustis gerai, nes mes juos išmetėme [in Game 4].

„Manau, kad neturėtume atsipalaiduoti. Turime žiūrėti į tai kaip į naują seriją, žaidimą, kurį reikia laimėti šį vakarą. Ir aš manau, kad jūs turite ką nors laimėti ir turėti daugiau skubos jausmo, ypač pradedant, kaip mes arti to šį vakarą? Praeina pirmos penkios ar šešios žaidimo minutės.

Per pastaruosius du turus, nuo Rytų konferencijos pusfinalio pradžios prieš Milvokio „Bucks“, „Celtics“ pralaimėjo 5:0. Tačiau po pergalių Bostonas atsidūrė prastoje 1:4 pozicijoje, o pergalė namuose 7 rungtynėse prieš Milvokį.

Jei Bostonas pasitrauks iš serijos ir pirmą kartą nuo 2010 metų pateks į NBA finalą, šis rekordas turi pasikeisti – praėjusią savaitę čia laimėjus 2 rungtynes, „Celtics“ turi laimėti dar vieną mačą Majamyje.

Gerai pradėjus žaidimą, kitas akivaizdus skirtumas kiekvienose rungtynėse yra Bostono sugebėjimas pasirūpinti kamuoliu – arba jo trūkumas. Iš dviejų „Celtics“ pergalių jie praleido tik keletą kartų. Per abu pralaimėjimus jie sviedė kamuolį per sporto salę, leisdami „Heat“ patekti į krepšį, kad būtų lengviau pakeisti vieną po kito.

READ  Princo Harry ir Megan dukters Lilliput nuotraukos, kurioms Didžiojoje Britanijoje sukanka 1 metai

„Manau, esame nusiteikę optimistiškai“, – sakė apsaugininkas Batonas Pritchardas Sakė. „Žinome, ką turime daryti, rūpintis kamuoliu, nustatyti gynybos toną, bet praėjusį sezoną buvome tokioje situacijoje.

„Viskas prasideda nuo šokinėjimo… prasideda nuo mūsų intensyvumo. Kiekvieną kartą, kai išeiname iš pralaimėjimo, žaidžiame taip, lyg būtume atsitrenkę į užpakalinę sieną. Turime laikytis tokio mąstymo kiekvienose rungtynėse ir tuo atvirai rūpintis. Žaidimai, Aidėjome 39 žaidimus, laimėjome rungtynes, turėjome 18 apyvartų, tai didelis skirtumas.

Bostonas taip pat laukia, ar sargybinis Marcusas Smartas Ir centras Robertas Williamsas III Gali žaisti, nes abu yra išvardyti kaip abejotini antras rungtynes ​​iš eilės. Dešinės čiurnos patempimas, atsiradęs per 4 rungtynes, buvo išgydytas protingai, o „Celtics“ treneris Ime Utoka teigė, kad prieš 5 rungtynes ​​jam vis dar buvo „skausmas, patinimas ir skausmas“. Smart vėl bus gydomas visą dieną. Priimamas sprendimas dėl jo būklės, sakė Utoga.

Tuo tarpu Williamsas kenčia nuolatinius skausmus ir pastaruosius du mėnesius kenčia nuo įvairių komplikacijų dėl kairiojo kelio. Reguliaraus sezono pabaigoje Williamsui buvo atlikta menopauzės operacija, todėl jis praleido didžiąją dalį Bostono pirmojo rato serijos su Bruklinu, o vėliau praleido tris rungtynes ​​Milvokio serijoje dėl kaulų traumos.

Jis pasitraukė iš Bostono pralaimėjimo 3 rungtynėse toje serijoje su kelio skausmu, tada grįžo į 4 rungtynes ​​– ir trečiajame kėlinyje kartais susvyravo.

Kaip ir Smart, Utoka teigė, kad Williamsas bus gydomas visą dieną, kol bus nustatyta jo būklė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.