Jennifer Lopez sako, kad „Super Bowl“ dalinimasis su Shakira yra „blogiausia idėja pasaulyje“

  • Teigiama, kad dalijimasis daliniu šou su Jennifer Lopez Shakira jo „Netflix“ dokumentiniame filme „Half Time“ yra „blogiausia idėja pasaulyje“.
  • „Jei tai būtų dvigubas titulas, jie turėjo mums skirti 20 minučių“, – sakė jis Shakirai.
  • NFL atstovai iš karto neatsakė į „Insider“ prašymą pakomentuoti.

Dženifer Lopez Nevaržo jausmų dalindamasi 2020 m. Super Bowl Scena ne visą darbo dieną su kita Lotynų Amerikos popmuzikos žvaigžde Shakira


Netflix

Trečiadienio vakarą „Tribeca“ festivalyje buvo parodytas dokumentinis filmas „Puslaikis“.

Scenoje, kurioje jis planuoja savo dalinį pasirodymą su kompozitore Kim Purse, Lopezas sakė, kad būtų „blogiausia idėja pasaulyje“, jei du žmonės dalintųsi serialo tituline erdve. Pramogų savaitės ataskaita.

Kaip rašo „Entertainment Weekly“, „Turime šešias minutes“, – sakė Lopezas filme, dėl kurio jis turėjo labai mažai laiko padainuoti gerą bet kurios dainos dalį, nors buvo ir kai kurių hitų, kuriuos jis turėjo pridėti prie pasirodymo. „Turi būti mūsų dainavimo akimirkos. Tai nebus šokių scena. Turime dainuoti savo žinią.“

„Blogiausia idėja pasaulyje – „Super Bowl“ žaisti dviem žmonėms. Tai pati blogiausia idėja pasaulyje“, – tęsė „Love Don’t Cost a Thing“ dainininkė.

Shakira ir Jennifer Lopez.

Shakira ir Jennifer Lopez per spaudos konferenciją apie Pepsi Super Bowl LIV puslaikio šou 2020 m. sausio 30 d.

Rich Graysl / PPI / Icon Sportswire per Getty Images


Kitoje filmo scenoje ilgametis Lopezo vadovas Benny Medina palaiko savo kliento jausmus.

„Paprastai „Super Bowl“ turnyre turite antraštę. Tas antraštė sukuria šou ir jie turi pasirinkti, kokius kitus svečius turi, tai jų pasirinkimas“, – „Entertainment Weekly“ sakė Madina. „Istoriškai buvo gėda pasakyti, kad norint atlikti darbą, kurį atliko menininkas, reikia dviejų lotynų šalių.

„Entertainment Weekly“ pažymėjo, kad kai tokie atlikėjai kaip Madonna ir Lady Gaga 2012 m. ir 2017 m. dalyvavo „Super Bowl“ turnyre, jiems kiekvienam atskirai buvo skirta daugiau nei 13 minučių.

Shakira ir Jennifer Lopez 2020 m.

Shakira ir Jennifer Lopez pasirodo scenoje per „Super Bowl LIV Halftime Show“.


Jeffas Gravitzas / Filmmagic / Getty Images„Halftime“ atidarymo scenose Lopezas ir Shakira rodomi ankstyvoje savo pasirodymų planavimo stadijoje. Lopezas sakė, kad jam buvo pasakyta, kad neįvardytos partijos NFL turėtų dirbti kartu 12 minučių, tačiau trukmė gali padidėti iki minutės ar dviejų.

2020 m. „Super Bowl“ puslaikio šou iš viso truko apie 14 minučių, o Lopezas ir Shakira turėjo po septynias minutes pasirinkti savo didžiausius hitus.

„Jei tai būtų dvigubas titulas, jie turėjo mums skirti 20 minučių“, – sakė Lopezas.

NFL atstovai iš karto neatsakė į „Insider“ prašymą pakomentuoti.

Kai kurie žiūrovai nesidžiaugia 2020 m. puslaikiniu šou dėl kitų priežasčių

Jennifer Lopez 2022 m. MTV kino ir televizijos apdovanojimuose.

Jennifer Lopez gauna MTV kartos apdovanojimą 2022 m. MTV filmų ir TV apdovanojimuose.

Kevinas Winteris / Getty Images


Kaip CNN pranešimas, Po spektaklio taip pat kilo ginčų. Pasak tinklo, Federalinė ryšių komisija (FCC) po pasirodymo sulaukė 1312 visuomenės skundų, kad laida „netinkama, ypač vaikams“.

Kai kurie žiūrovai suabejojo, ar Lopez „per žemai apsirengė“ ir šoko ant stulpo per laidą „Jenny from the Black“, pranešė CNN.

Lopezas ir toliau sprendė sunkumus, su kuriais susidūrė visą savo gyvenimą kaip aktorius, šokėjas ir lotynų popmuzikos žvaigždė.

Vasario mėnesį paskelbtame interviu Ji pasakė „Rolling Stone“.„Aš manau Aš esu atsilikęs žmogus. Man visada norisi krapštyti iš apačios. Visada.“

„Visada jaučiau, kad kambaryje esu ne aš“, – tęsė dviejų vaikų mama.

Dženifer Lopez

„Netflix“ dokumentinis filmas „Halftime“ pasakoja apie Jennifer Lopez gyvenimą.

(Jamie McCarthy / Getty Images for Tribeca Festival) Nuotr


„Hustlers“ žvaigždė Karta buvo pagerbta apdovanojimu Sekmadienis 2022 m. MTV filmų ir televizijos apdovanojimuose. Savo kalboje jis pripažino tuos, kurie atvėrė kelią jo sėkmei.

„Šį vakarą turiu keistą „ačiū“ sąrašą, nes negalite sukurti tiesos tol, kol ja iš tikrųjų gyvenate“, – sakė Lopezas. „Noriu padėkoti visiems, kurie man suteikė šį gyvenimą, tiems, kurie suteikė man džiaugsmo, tiems, kurie sudaužė mano širdį, tiems, kurie buvo ištikimi, tiems, kurie man melavo. Tikra meile, noriu padėkoti už tai, kaip melavau, nes aš žinojau, kad turiu augti“.

„Noriu padėkoti už nusivylimą ir nesėkmę, kad išmokei mane būti stipriai ir išmokei mylėti savo vaikus“, – tęsė „Selenos“ aktorius.

„Half Time“ bus galima transliuoti „Netflix“ birželio 14 d.

READ  Europos akcijos vėl kyla, o tai padėjo Kinijos kainoms judėti protingai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.