Jungtinės Valstijos ruošiasi atsisakyti vyriausybės testo atvykstantiems tarptautiniais oro keleiviais

Jungtinės Valstijos nuo sekmadienio panaikins 17 mėnesių nuostatą, kad žmonės, atvykstantys į šalį su skrydžio testu, turi būti neigiami dėl Covit-19, pranešė pareigūnas. Ir kelionių industrija.

Oficialus pranešimas bus paskelbtas vėliau penktadienį. Šis žingsnis imamasi prasidėjus įtemptam vasaros kelionių sezonui, o oro vežėjai jau ruošiasi rekordinei paklausai. Oro linijų bendrovės teigė, kad daugelis amerikiečių nekeliauja tarptautiniu mastu dėl teigiamų testų ir baimių būti įstrigę užsienyje.

Pareigūnas, kuris atsisakė būti įvardytas, sakė, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) nustatė, kad mokslas ir duomenys rodo, kad vyriausybės tyrimai prieš išvykstant nebereikalingi.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Šis žingsnis įsigalios sekmadienį 12.01 val., o CDC per 90 dienų persvarstys sprendimą, sakė pareigūnas.

Jungtinės Valstijos pareikalavo, kad nuo 2021 m. sausio mėn. atvykstantiems tarptautiniams keleiviams prieš išvykstant būtų atliktas neigiamas testas. Gruodį CDC sugriežtino taisykles, reikalaujančias, kad skrydžiai į Jungtines Valstijas būtų neigiami per vieną dieną, o ne per tris.

CDC nereikalauja tikrinti sausumos sienos kirtimo.

Pareigūnas sakė: „CDC nedvejodamas imsis veiksmų, jei reikės iš naujo nustatyti prieš išvykstant taikomus bandymus, įskaitant naujus, susijusius su variacijomis.

Daugelis Europos ir kitų šalių jau atsisakė testavimo reikalavimų.

CDC vis dar reikalauja, kad dauguma ne JAV piliečių būtų paskiepyti nuo COVID, kad galėtų keliauti į JAV.

Du pareigūnai „Reuters“ sakė, kad administracija svarsto galimybę panaikinti tik paskiepytų keleivių tikrinimo taisykles.

READ  CDC teigia, kad Virdžinijoje buvo pranešta apie beždžionių dėžės atvejį

„Airlines for America“, prekybos grupė, atstovaujanti didžiosioms oro linijoms, teigė: „Pašalinus šią politiką, Jungtinėms Valstijoms bus lengviau skatinti ir atgaivinti keliones lėktuvu“.

IATA, didžiausia pasaulyje oro linijų prekybos grupė, pasveikino vadovybės vadinamą „gerąja naujiena“, kuri „pašalina nenaudingą Covit testą prieš išvykimą kelionėms į Jungtines Valstijas“.

Balandį federalinis teisėjas paskelbė, kad CDC reikalavimai oro uostuose ir transporto mazguose, tokiuose kaip oro uostai, yra neteisėti, o administracija nustojo jų vykdyti. Teismai apskundė šį įsakymą, tačiau tikėtina, kad greitu metu sprendimas nebus priimtas.

„Nesąmonė“

Amerikos oro linijos (AAL.O) Praėjusią savaitę vykusioje konferencijoje generalinis direktorius Robertas Isomas teigė, kad testų reikalavimai buvo „kvailūs“, o poilsis ir verslo kelionės slegia.

Keli įstatymų leidėjai spaudė Bideno administraciją panaikinti bandymų taisykles ir neseniai susisiekė su aukštais Baltųjų rūmų pareigūnais, kad paduotų ieškinį.

„Džiaugiuosi, kad CDC sustabdė sunkių koronaviruso tyrimų reikalavimą tarptautiniams keliautojams“, – sakė Nevados senatorė Catherine Cortes Masto.

Raymondas Jamesas tyrimo pastaboje teigė, kad reguliavimo panaikinimas „yra didelis postūmis tarptautinėms kelionėms“.

„Delta Airlines“. (DAL.N) Generalinis direktorius Edas Bastianas praėjusią savaitę sakė „Reuters“, kad sumažinus reikalavimus padaugėtų kelionių, ir pažymėjo, kad 44 iš 50 šalių, kuriose aptarnaujama „Delta“, nereikia atlikti bandymų.

Rogeris Dow, Amerikos kelionių asociacijos generalinis direktorius, penktadienį sakė, kad šis žingsnis „paspartins JAV kelionių pramonės, kurią smarkiai paveikė epidemija, atsigavimą“.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Davido Shepherdsono ataskaita Redagavo Sisu Nomiyama, Markas Porteris ir Francisas Kerry

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.