Karalienės Elžbietos II sveikata: ką mes žinome

Bekingemo rūmai pranešė ketvirtadienis Pirmąją platininio jubiliejaus šventės dieną karalienė patyrė „tam tikrą diskomfortą“, o antrąją dieną pasitraukė iš pagrindinio renginio.

„Karalienei labai patiko šios dienos gimtadienio paradas ir praskrido pro šalį, bet patyrė nepatogumų“, – sakoma Bekingemo rūmų ketvirtadienio pranešime.

„Jo Didenybė nedvejodama dalyvaus nacionalinėje Padėkos pamaldoje, kuri rytoj vyks Šv. Pauliaus katedroje“, – tęsiama jame.

Pastaraisiais metais, Karalius retai kada atšaukdavo sužadėtuves paskutinę minutę. Tačiau dėl jo amžiaus buvo sunku dirbti perpildytu grafiku, užpildytu oficialiomis sužadėtuvėmis ir susitikimais, apibūdinančiais didžiąją jo valdymo dalį.
Senstant karalienė sumažino savo pareigų skaičių ir sutelkė dėmesį į pagrindines konstitucines pareigas, pvz., Anglijos bažnyčią ir valstybės vadovą, ty parlamentų atidarymą ir ministro pirmininko bei naujų ambasadorių audienciją. Ji pradėjo naudoti lazdas viešose vietose Praeitais metais.
Rūmai nepateikė jokios priežasties, kodėl karalienė nebuvo geros sveikatos. Tačiau jos amžius ir tikrovė Ji yra labiausiai pripažinta moteris pasaulyje Spekuliacijos dažnai kyla, kai kas nors nepavyksta su Didžiosios Britanijos suverenitetu. Rūmai Stengėsi pasiekti pusiausvyrą Tiesą sakant, tai neleidžia žmonėms rodyti didesnio susirūpinimo.

Praėjusiais metais, kai jis atšaukė kelionę į Šiaurės Airiją, valdžia greitai ėmėsi veiksmų, siekdama išsklaidyti susirūpinimą dėl karaliaus sveikatos. Šaltinis, artimas rūmams, CNN sakė, kad jo nuotaika buvo „gera“, tačiau baimės iškart atslūgo, tačiau paaiškėjo, kad jis naktį praleido ligoninėje dėl „preliminarių tyrimų“, kuriuos rūmų atstovas pavadino.

Ketvirtadienio pranešimas nebuvo visiškai netikėtas. Dar prieš prasidedant jubiliejiniams įvykiams, karališkasis šaltinis CNN sakė, kad karaliaus buvimas nebus „patvirtintas ilgai ar iki tos dienos“. Bekingemo rūmų atstovas CNN sakė, kad nepaisant to, kad penktadienį jautė karalienės nebuvimą katedroje, ji žiūrėjo televizijos laidas iš Vindzoro pilies.

READ  Rytų Kinijos avarijų tyrimas Tyčiniai veiksmai – šaltiniai

„Karalienė bus nusivylusi, kad šiandien jos nepasiilgo, nes jos tikėjimas jai toks svarbus. Taip buvo visada“, – sakė CNN valstijos istorikė Kate Williams.

„Jos, kaip Anglijos bažnyčios galvos, vaidmuo. Tai ne visada yra tai, apie ką galvojame, kai galvojame apie karalienę… bet tai jai reiškia labai daug. Negali ateiti.“

Keturias dienas truksiančios šventės prasidėjo ketvirtadienį septynis dešimtmečius trukusiu spalvingumu – šimtmečių senumo tradiciniu kariniu šou, kuriame dalyvauja 1500 karių ir karininkų, 400 muzikantų ir 250 žirgų.

Karalienė neatliko apeiginio karaliaus, jojančio ant žirgo – jos sūnaus ir įpėdinio princo Charleso – vaidmens, tačiau jis nudžiugino publiką matydamas jos buvimą, o raudoną ir baltą jūrą iš garsiojo rūmų balkono, kad pamatytų ją ir jos šeima, didelė, vėliavomis mojuojanti minia rinkosi į prekybos centrą. Vakare jis dalyvavo švyturyje iš Vindzoro pilies.

Iškilmės apima penktadienio pamaldas, šeštadienį koncertą rūmuose ir varžybas sekmadienį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.