Kolegija atidėjo posėdį iki trečiadienio, sausio 6 dCNN

Namų atrankos komisija Tiria 2021 m. sausio 6 d. riaušes JAV Kapitolijus atidėjo trečiadienį numatytą posėdį.

Kitas posėdis numatytas ketvirtadienio popietę.

Komiteto narys Kalifornijos demokratų atstovas Joe Lofgrenas žurnalistams sakė, kad persvarstymo priežastis buvo „techninės problemos“ ir „nėra didelė problema“.

„Tai techniniai klausimai“, – sakė jis. „Sudėkite visus vaizdo įrašus ir žinosite darbuotojus. Padaryti vieną, du, tris, žinote, buvo didžiulis. Todėl stengiamės suteikti jiems šiek tiek vietos.

Lofgrenas ketvirtadienį pareiškė, kad trečiadienio teismo proceso, kuriame daugiausia dėmesio skiriama teismų sistemai, pavadinimas bus perkeltas ir bus sutelktas į ketvirtadienio tuometinio prezidento Donaldo Trumpo pastangas daryti spaudimą tuometiniam viceprezidentui Mike’ui Pence’ui, kad šis atsisakytų patvirtinti rinkimų rezultatus.

Grupė įrodinėjo, kad Trumpas buvo atsakingas už sukilimą. Pirmadienio posėdis, antrasis iš eilės, buvo skirtas ilgoms buvusio generalinio prokuroro Williamo Barro atkarpoms. Išpažintis komitetuiToliau jis išsamiai aprašė, kodėl D. Trumpo apgaulingi teiginiai buvo „netikra“ ir kodėl jis nematė nieko, kas jį įtikintų, kad sukčiavimas įvyko.

Istorija antradienį buvo atnaujinta su papildomais patobulinimais.

READ  Bidenas sprogdina naftos perdirbimo gamyklas, siekdamas aukštesnių benzino kainų ir pelno

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.