Madrido „Real“ įveikė „Liverpool“ ir laimėjo Čempionų lygą

Kad ir kokia pavojinga atrodytų situacija, kad ir kokia neįmanoma pergalė, baltai apsirengusi komanda visada ras kelią į sėkmę.

Tačiau naktį, deja, kamavo saugumo problemos už stadiono ribų, dėl kurių sirgaliai lipo per vartus, o į kitus buvo nukreiptos ašarinės dujos, apie kurias bus kalbama artimiausiomis dienomis.

Didžiąją rungtynių dalį jis nebuvo gražus; Po Liverpulio atakų aktyviai bandydami blokuoti bangas balti marškinėliai toliau blaškėsi po baudos aikštelę.

Šansai Carlo Ancelotti komandai buvo menki, tačiau jai reikėjo tik vienos. Vinicius jaunesnysis apvertė žemą Federico Valverde skersinį ir per kelias valandas po 14-ojo „Real“ Europos čempiono titulo 1:0 pasirodė visiškai nepažymėtas.

Tikrasis gynėjas Nacho apibūdino tai, ką jo komanda padarė Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose, kaip „stebuklingus“ ir daugelis abejojo, ar tie neįtikėtini pabėgimai už Bernabeu ribų buvo įmanomi.

Tačiau tikra abejonė jūsų rizika. Šiai komandai visada bus dar vienas triukas.

Nuaidėjus pilno laiko švilpukui, tikras suolelis sprogo ir aikštelė buvo tuščia. Be jų pačių, vieni žaidėjai nugrimzdo ant žemės, o kiti nubėgo pasidalinti akimirka su savo gerbėjais.

Tai dar viena išbandymų naktis „Real“ komandai šio sezono Čempionų lygoje, bet niekas to negali padaryti – ir ši nuostabi „Liverpool“ komanda – bet kada. Baltieji Atrodo, kad yra data su taisyklėmis.

Ancelotti trumpai pasakė, kad tuo gali pasitikėti bet kas. „Šis klubas yra ypatingas“, – sakė jis.

Bjaurios scenos prieš rungtynes

Madrido „Real“ sirgaliai užpildė aikštės pabaigą likus valandai iki starto ir su griaustiniu pasitiko savo žaidėjus išlipant iš metro.

Liverpulio sirgaliams prireikė šiek tiek laiko, kol išsifiltravo žemę, tačiau savo vietose sėdintys vyrai apšildė raudonai apsirengusius garsus „You’ll never Walk Alone“, kai apšilimas artėjo prie pabaigos.

Dviejų ventiliatorių sukurta atmosfera drebėjo stuburą, o ore tvyrojo elektra, kuri skirta tik tokioms progoms.

Tačiau startas buvo atidėtas daugiau nei 35 minutėmis dėl nemalonių scenų už stadiono ribų, daugelis sirgalių negalėjo patekti, o pareigūnai panaudojo ašarines dujas.

READ  Ukraina atmeta paliaubas dėl Rusijos invazijos į rytus

Aplink tam tikrą įėjimo tašką susidarė pavojinga kliūtis ir matėsi kai kurie žmonės lipa per uždarytas duris ir leidžiasi į žemę.

UEFA, Europos futbolo valdymo organas, paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad „Liverpulio pakraštyje esančius turniketus užblokavo tūkstančiai sirgalių, įsigijusių padirbtus bilietus, kurie turniketuose neveikė“.

Jame priduriama: „Kadangi po rungtynių stadiono ribų vis daugėjo, policija paleido ašarines dujas ir išvijo juos iš aikštės“.

„UEFA užjaučia šių įvykių aukas ir skubiai peržiūrės šiuos klausimus su Prancūzijos policija ir valdžia bei Prancūzijos futbolo federacija.

Paryžiaus policijos atstovas sakė: „Tie, kurie neturi bilietų, buvo priversti kirsti barikadas ir įeiti į stadioną stebėti rungtynių. Šie bandymai sukėlė spūstis“.

Tačiau gerbėjai, turintys kelis bilietus, sako, kad jiems buvo neleidžiama patekti į stadioną perpildytose vietose.

Savo pareiškime „Liverpool“ paragino „didelį nusivylimą“ ir oficialų tyrimą dėl problemų už stadiono ribų.

„Vis dar negaliu pasikalbėti su savo šeima, bet žinau, kad dėl šeimų buvo tikrai sunku patekti į aikštę“, – po rungtynių sakė „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas.

„Girdėjau gerų dalykų. Akivaizdu, kad tai buvo labai sudėtinga, bet aš apie tai nežinojau daug.“

„Liverpool“ sirgaliai prieš rungtynes ​​negalėjo patekti į stadioną.

Vėlavimo trukmė reiškia, kad komandos turi vėl žengti į priekį antrajam apšilimui prieš prasidedant žaidimui.

Abu sirgalių būriai ruošėsi pirmajam starto laikui 21 val. – po penkiolikos minučių stadionas nebuvo atnaujintas – dėl kelių painių sirgalių pokalbių ore tvyrojo aiški įtampa.

Tačiau FIFA prezidento Gianni Infantino pasirodymas didžiuosiuose ekranuose pažadino gerbėjus iš miego, nes jis sulaukė šūksnių ir juokelių iš viso stadiono.

Kai dainininkė Camila Capello pradėjo pramogas prieš rungtynes ​​praėjus pusvalandžiui nuo rungtynių pradžios, abiejų komandų rėmėjai pakaitomis paskandino jos dainą. Ir Liverpulio Allez, Allez, Allez.

Dominavo „Liverpool“.

Delsimas akivaizdžiai paveikė žaidėjus, nes abi komandos pradėjo sunkiai rasti ritmą. Pasai paklydo, leidimai buvo sulenkti, abi pusės stengėsi rasti bet kokį įsibrovimą į priešo teritoriją.

READ  2020 m. pabaigoje Bitcoin pirmą kartą nukrito žemiau 20 000 USD

Gavus pirmąjį šansą po daugiau nei 15 žaidimo minučių, puikios asmeninės Trento Alexanderio-Arnoldo pastangos, kol jis kirto du tikrus gynėjus ir įsmeigė žemą skersinį kamuolį į baudos aikštelę.

Mo Salah buvo ten, kad jį pasitiktų, bet jis šiek tiek nejaukiai atsidūrė po jo kojomis, o Thibaut Courtois buvo jam lygus. Antroji Salah šansas pasitaikė greitai, tačiau jis pataikė tiesiai į tikrąjį vartininką.

Tai buvo pirmas kartas, kai abi komandos ir toliau darė spaudimą viena kitai, o „Liverpool“ sirgaliai netrukus vėl linktelėjo, nes Alexanderis-Arnoldas degė aukštai virš štangos, būdamas gerai lauke.

Po daugiau nei penkių minučių nenutrūkstamų raudonų marškinėlių bangų smogdamas „Real Defense“, Sadio Mane’as manė, kad rado tik pradinį žaidėją C கோrdoboje.

Tai liudija, kad dauguma Liverpulio sirgalių kitame stadiono gale jau pradėjo švęsti laukdami grynųjų bangų.

Šiuo metu, maždaug per 30 minučių, „Real“ sugebėjo surinkti Viničiaus perduotą kamuolį, o tai sekundės dalimi apsunkino Allisono įvartį „Liverpool“ ekipai.

Dabar atsirado aiškus modelis; Tie, kurie buvo apsirengę baltai, buvo įrašyti kaip negalintys išvengti Liverpulio atakos.

Finale vienintelį įvartį įmušė Vinicius jaunesnysis.

Tikri gerbėjai, už savo atvykimą, ir toliau skandavo vėliavėles ir šalikus, bandydami įkvėpti gyvybės savo tapšnotojų komandai. Jie turėjo geriausias vietas namuose, kad pamatytų beveik tobulą pirmąją Liverpulio pusę, bet, laimei, vienintelis dalykas, prie kurio jie nepriartėjo, buvo įvartis.

Tada iš niekur nieko atrodė, kad Carlo Ancelotti auklėtiniai visiškai išsiveržė į priekį prieš žaidimo tėkmę. Apmetęs kamuolį aplink baudos aikštelę, Benzema peršoko kamuolį po Alison, kad grįžtų namo, o jo įvartį iškart atmetė Linesman vėliava.

Sprendimas, kuris iš pradžių atrodė lengvas nuopuolis, atrodė kaip amžius, kurį reikia patvirtinti, nes VAR pareigūnams buvo sunku nustatyti, ar „Liverpool“ žaidėjo atmuštas kamuolys.

Galiausiai, po įtempto laukimo, raudoni apsidžiaugė, kai buvo patvirtintas rezultatas. Tai buvo deramai įtempta pabaiga, kad būtų jaudinantis pirmasis kėlinys.

Tikras šokinėjimas

Buvo žinoma, kaip prasidėjo antrasis kėlinys, nes „Liverpool“ išlaikė spaudimą „Real“ komandai, nes ji greitai nugrimzta nuo šios progos svorio.

READ  QB Arch Manning, Nr. 1 Recruitment in Class 2023, Teksasas

Tai buvo kitokia scena. Juk tai buvo komanda, kuri savo vardą išgarsino šiame konkurse, nuolat perrašinėjant rekordų knygas ir atrodo, kad tai neįmanoma.

Tada atėjo įvartis. Tai buvo prieš žaidimo tėkmę, taip, „Liverpool“ atrodė vienintelė komanda, pelniusi įvartį pirmosiomis minutėmis, tačiau iš tikrųjų šis įvartis buvo neišvengiamas. Taip visada nutinka žaidžiant Madrido „Real“.

Valverde atsidūrė erdvėje dešinėje ir erzindamas žemą perdavimą smūgiavo Cole’ui per veidą, o Vinicius pataikė kamuolį į tuščius vartus į tolimąjį virpstą.

Q Bedlam. „Real“ sirgalių šventėms trukus beveik penkias minutes, Prancūzijos valstijos viduje ėmė drebėti betoniniai laiptai. Tas stadiono galas pradėjo švytėti raudonai, užgesino daugybę liepsnų ir užpildė šaltą Paryžiaus orą dūmais.

Salah padarė viską, ką galėjo, kad pasiektų „Liverpool“ lygį, įsipjovė viduje ir atliko fantastišką smūgį link tolimojo virpsto, tačiau Cordois vėl sugebėjo numesti jį visu ūgiu.

Madrido „Real“ ekipai įvartį pelnė Thibaut Courtois.

Cordois gelbsti Madridą

Vinicius sulauks pagyrų už pergalingą įvartį, tačiau jei bus nuvalytos dulkės, apie Cordois, kaip vieno geriausių visų laikų žaidėjų, pasirodymą Čempionų lygos finale bus kalbama iš vartininko.

Kai laikrodis tiksėjo, jis dar kartą sustabdė Salahą, šį kartą pataikęs egiptiečio smūgį į kampinį, kai kamuolys skriejo už kampinio.

„Kai vartininkas yra rungtynių žmogus, kažkas negerai su kita komanda. Galėjome pasirodyti geriau per paskutinius tris“, – po rungtynių sakė K.Kloppas.

Išnaudojus kiekvieną galimybę, Madrido pergalės neišvengiamybė didėjo. Tikrieji gerbėjai tai pajuto; „Liverpool“ padarė.

Nepaisant nuolatinio Kloppo pusės spaudimo, Madrido sirgalių šventės jau prasidėjo. Nuaidėjus etatiniam švilpukui laimė užliejo – tie gerbėjai žinojo, koks išbandymas buvo ši naktis.

Madrido „Real“ neturėjo žengti taip toli. Tris kartus per kampaniją jis susidūrė su pralaimėjimu, o tris kartus kažkaip atėjo į kitą pusę.

Tačiau kalbant apie Paryžių, turėjo kilti abejonių, ar toks bus galutinis rezultatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.