Mičigano uraganas: gubernatorius paskelbė nepaprastąją padėtį po galingo uragano šiauriniame mieste

„Twister“ sužeidė 44 žmones Gaylordo mieste, esančiame už maždaug 60 mylių į rytus nuo Travers Sičio valstijai priklausančiame pusiasalyje, o tai pareigūnai apibūdina kaip „katastrofišką“ žalą.

„Tai užtruko beprotišką pastatą ir sukėlė pavojų daugeliui gyvybių“, – sakė Gaylord miesto tarybos narys Jordanas Avery. „Miestas sugriautas“.

Pasak Mičigano valstijos policijos, abi aukos buvo Notingamo miško mobiliųjų namų parke ir yra įkopusios į septintą dešimtį. Pareigūnai stengiasi informuoti vienos iš aukų šeimą.

Šurmuliuojančiame miesto rajone uraganas nukentėjo parduotuves, restoranus ir mažmeninės prekybos parduotuves – kai kurios iš jų buvo sunaikintos.

Žalos nuotraukos nusėtos gatvėse, įmonėse suplyšę stogai ir sienos, automobiliai visiškai apvirto. Keliai taip pat buvo nukirsti, nes pasviro medžiai ir stulpai.

„Tai šurmuliuojantis miesto centras, ir jis per jį praėjo“, – sakė leitenantas Jimas Corno iš Mičigano gamtos išteklių departamento, apibūdindamas pasekmes kaip „katastrofiškas“.

„(Nottingamo miško) mobiliųjų namų parkas galėjo būti sunaikintas 95 proc.“, – sakė Otsego apygardos ugniagesių skyriaus vadovas Chrisas Martinas. „Priekabos buvo paimtos ir apverstos viena ant kitos. Žinote, iš priekabų buvo didžiulis šiukšlynas.“

26 metų Gaylordo gyventojas Brandonas Smithas stovėjo prie savo namų ketvirtį mylios nuo uragano, kai pamatė, kad uraganas rieda per kai kuriuos medžius, ir prisiminė, kad tai skambėjo kaip krovininis traukinys.

„Įsivaizduoju, kad jis kurčias tiems, kurie jo kelyje“, – sakė Smithas. „Pripratome prie sniego, tai mūsų netrukdo, bet toks oras visus šokiravo“.

Valstijos svetainė rodo, kad Mičiganas vidutiniškai sulaukia 15 uraganų per metus. JAV surašymo biuro duomenimis, Gaylord ir Otseko apygardose gyvena maždaug 25 000 žmonių.

„Čia yra šiaurės Mičiganas, ir labai retai mus užklumpa uraganas“, – sakė Cape Avery, tarybos narys ir brolis.

READ  Išėjęs į pensiją generolas atliko tyrimą dėl neatskleistos kampanijos Katarui

„Munson Healthcare“ atstovas Brianas Lawsonas CNN sakė, kad 35 žmonės buvo nuvežti gydytis į jų organizacijos ligonines, o dar aštuoni buvo gydomi kitose įstaigose. Mičigano valstijos policijos departamentas pranešė, kad sužeistųjų skaičius siekia 44.

Gaylordui buvo taikoma komendanto valanda iki šeštadienio 8 val., pranešė pareigūnai.

Vaizdo įraše, kurį nufotografavo Donas Groobachas su savo sunkvežimiu, kai uraganas judėjo link jų, rodo niokojimo padarinius.

Vaizdo įraše, kurį gavo CNN dukterinė įmonė WPBNGalite išgirsti klyksmus, kai jie įrašo uraganą, kuris siautėjo per Gruboko miestą, ir jų niekur nesimato.

Pora pasislėpė automobilių plovykloje, o išlipusi iš transporto priemonės pastebėjo griūvančius aplink juos esančius pastatus, tarp jų ir pramogų fojė.

„Prie mūsų sunkvežimio prilipo daug šiukšlių ir tik sankaupos, kaip izoliacija“, – sakė Krubachas. WPBN. „Greitai įlindome į vidų ir nuplovėme mašiną, o kai įėjome į vidų, aš ištiesiau fotoaparatą ir stebėjau, kaip uraganas skersai praskriejo ir mus išnešė. Aštuonios skirtingos stovyklos, automobilių užgrobėjai, buvo visiškai sunaikinti. šis mažas plotas“.
Kai uraganas užklupo penktadienio popietę, Mičigano valstijos policijos skrydžių skyrius nufotografavo žalą, padarytą Gaylord Hobby fojė parduotuvėje.

Gubernatorius paskelbė nepaprastąją padėtį

Nacionalinė orų tarnyba Gaylorde Sakė Jos meteorologai šeštadienį tęs žalos vertinimą ir pateiks papildomos informacijos apie audros kelią.
„Stiprios linijos atkarpa sukėlė vėjo greitį, išmatuotą 76 mylių per valandą greičiu Frankfurto žiburyje, ir sukėlė žalingą vėją, kai ji greitai judėjo į šiaurės rytus Lilanovo ir Antrimo rajonuose. NWS pranešė.

„Twister“ smogė į rytus nuo miesto centro netoli Interstate 75 ir pajudėjo iš rytų į šiaurės rytus, CNN sakė Nacionalinės orų tarnybos meteorologas Seanas Christensenas.

Ankstų šeštadienio rytą po uragano Otseko apskrityje daugiau nei 6 000 namų ir įmonių buvo be elektros. PowerOutage.us
Mičigano Geilordo rajone penktadienį uraganas apgadino namą.

Mičigano gubernatorė Gretchen Witmer po uragano rajone paskelbė nepaprastąją padėtį.

READ  Senatorius: Vadovybė neturėjo radijo per susišaudymą Wolde mokykloje

„Mes suteikiame visus valstybės išteklius, bendradarbiaudami su vietinėmis reagavimo ir gelbėjimo pastangomis“, – sakė Whitmeris per spaudos konferenciją Gillarde penktadienio vakarą.

Netgi gubernatorius Išreiškė savo palaikymą Aukoms bendruomenėje.

„Mano širdis džiaugiasi šeimomis ir mažomis įmonėmis, nukentėjusiomis nuo uragano ir atšiaurių oro sąlygų Gaylorde“, – socialinėje žiniasklaidoje sakė jis. „Visai Gaylord bendruomenei – Mičiganas yra su jumis. Mes padarysime viską, ko reikia, kad atkurtume.“

CNN šerifas biudžetas, Steve’as Almasi, Michelle Watson, Rebecca Rice. Ir Dave’as Alzubas prisidėjo prie šio pranešimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.