NBA superžvaigždė LeBronas Jamesas oficialiai yra milijardierius

LeBronas Jamesas šiemet nežais NBA finale, tačiau jam vis tiek priklauso naujas titulas – milijardierius.

37 metų Los Andželo „Lakers“ žvaigždė oficialiai prisijungė prie „Three Coming Club“, Anot „Forbes“., Praėjusiais metais uždirbęs dar 121,2 mln. Jis buvo pirmasis aktyvus NBA žaidėjas, pasiekęs milijardieriaus statusą.

Vienintelė NBA žvaigždė, tapusi milijardieriumi Michaelas JordanasKuris statuso negavo iki 2014 m., praėjus daugiau nei dešimtmečiui nuo tada, kai pasitraukė kaip žaidėjas.

Dvejų metų 85 milijonų dolerių kontraktą su Lockers baigęs Jamesas per savo karjerą uždirbo 387 milijonus dolerių. Spotrock teigimu. „Forbes“ praneša, kad nuo pat 2003 m., kai įstojo į lygą, jis uždirbo dar 900 milijonų dolerių.

Per 19 metų trukusią žaidėjo karjerą Jamesas ėmėsi daugybės pelningų verslo įmonių. 2016 m. jis pasirašė visą gyvenimą trunkančią sutartį su „Nike“. Sklando gandai, kad tai bus daugiau nei 1 mlrd Nors šio skaičiaus Jamesas nepatvirtino. „Forbes“ duomenimis, jam taip pat priklauso 300 milijonų dolerių vertės Springhill gamybos įmonė.

Be to, James Place bendradarbiauja su tokiais tinklais kaip Pizza, kur jis yra investuotojas ir valdo 10% akcijų, kurias „Forbes“ įvertino 30 mln. Jis „Fenway Sports Group“ investuotojas Ir pamatė grynųjų pinigų vėją Beats pardavimas Apple 2014 metais jam priklausė nedidelis bendrovės akcijų paketas.

„Forbes“ taip pat apskaičiavo, kad jis turi turto už 80 mln Maždaug 37 mln. USD 13 000 kv. pėdų dvaras Beverli Hilse.

Nesitikėkite, kad Džeimso grynoji vertė bet kuriuo metu padidės. Žvaigždė yra naujovė iš kito Visų žvaigždžių sezono Galimas pratęsimas dvejiems metams už 97 mln Iš spintelių.

Registruokis dabar: Geriau pažinkite savo pinigus ir verslą per mūsų savaitinį informacinį biuletenį

Nepraleisk: Kodėl „Svetimų dalykų“ žvaigždė Calebas McLaughlinas laukė metų, kol įsigijo savo pirmąjį didelį pirkinį

READ  CDC teigia, kad Virdžinijoje buvo pranešta apie beždžionių dėžės atvejį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.