NFL gynėjai parodoje golfe įveikė Tomą Brady ir Aaroną Rodgersą ir įveikė Patricką Mahomsą ir Joshą Alleną

Tomas Bredis Ir Aaronas Rodgersas Dabar golfo aikštyne galima girtis Patrikas Mahomesas Ir Joshas Allenas Po to, kai trečiadienį laimėjo „Capital One“ mačą.

Keturi NFL gynėjai žaidė 12 duobučių golfo šou Las Vegase, kur Rodgersas išfiltravo batą per paskutinę duobutę ir savo komandai iškovojo 1 pergalę.

Nors buvo smagu stebėti, kaip ketvirtokai varžosi pagal mokymo programą, taip pat buvo surinkta pakankamai pinigų, kad būtų galima paaukoti 10 258 000 patiekalų „Feding America“ dėl gero tikslo.

Konkurentai į įvykį žiūrėjo rimtai, bet šiukšliadėžę pradėjo anksti. Allenas pasakė, kad žais su golfo kamuoliuku su bemarškinio Brady nuotrauka, daryta 2000 m. NFL Scouting Link.

Allenas padarė keletą nuotraukų. Kai Brady pataikė trumpą šūvį, jis smūgiavo stambiai ir pasakė „Josh Alleni“.

Rungtynėse buvo keletas neteisingų metimų ir bent vienas žiūrovas pataikė į Alleno kamuolį.

Allenas komentatoriams sakė, kad nelaimingam gerbėjui kaip suvenyrą padovanojo pirštinę.

Brady ir Rodgersas išėjo siūbuodami vartus, suformavę Bardie pirmose dviejose duobutėse ir 2 raundo pradžioje į priekį. Mahomsas ir Allenas pagaliau grįžo, sukelti kai kurių Mahomso debesų pudingo.

Skaičius, kurį reikia atsinešti į Mahoms rungtynių aikštę. Jis turėjo dvikojų paukščių 5-oje vietoje ir dar kartą pavėlavo į raundą, norėdamas pabrėžti savo komandą.

Rungtynėms įtempus ir artėjant paskutinei skylei, šlamštas sulėtėjo. Turnyro komentatorius Charlesas Barclay smogė į visus gynėjus, o kitas komentatorius Trevoras Immelmanas ir krepšinio šlovės muziejus Shahulas O’Neillas vėlai šnabždėjo apie įvykį.

Mahomsas pataikė šūvį nuo 3 iki 7 pėdų, 6 colių atstumu nuo duobės, o rungtynių komentatorius Ernie Johnsonas sakė, kad Mahomsas pataikė iki O’Neillo ilgio. „Barclays“ pasinaudojo proga pakomentuoti savo NBA transliacijos partnerį.

„Gerai žaisti golfą, žmogau, aš neprivalau būti šalia to idioto“, – sakė Barkley. „Tai taip gražu, kai Šoko čia nėra. Mano gyvenimas geresnis, kai jo nėra.“

READ  Žemės drebėjimas Afganistano rytuose: baiminamasi, kad žuvo iki 280 žmonių

Barclay padėjo viską išlaikyti šviesiai, nes ketvirtininkai mažiau kalbėjo artėdami prie paskutinės duobės. Kai Rodgersas pataiko į žalią kamuolį ir įmuša užpakalį siekdamas pergalės, rungtynės atitenka Bar-3. Tai buvo pirmoji Brady pergalė, kuri trečiadienį į parodos turnyrą pateko 0:2.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.