„Noriu būti vyras“, – sako Kinijos atstovas Zhengas Kinwenas, kai skrandžio spazmai baigia atvirą Prancūzijos aukcioną.

Zhengas Kinwenas iš Kinijos pirmadienį pareiškė, kad stiprūs skrandžio spazmai sugriovė jo viltis šokiruoti „French Open“ pergalę prieš pirmąją pasaulio raketę Igą Swedek, ir pridūrė, kad nori „būti vyru“. Vos 19 metų Zhengas, žaidžiantis savo pirmoje Rolando karuselėje, pirmą setą užėmė iš pirmos vietos ir patyrė pralaimėjimą paskutinėse 16-os rungtynėse 6:7 (5/7), 6:0, 6:2. 74-oje vietoje antrojo seto pradžioje jam prireikė medikų laiko, kad galėtų pastatyti sužalotą dešinę koją, tačiau tai atskleidė, kad jo susirūpinimas buvo minimalus.

„Tai yra moteriški dalykai“, – Zheng kalba apie savo menstruacinį skausmą.

„Pirma diena visada būna labai sunki, o vėliau turiu įsitraukti į sportą, o pirmoji diena man visada būna labai skausminga.

„Aš negaliu prieštarauti savo prigimčiai. Noriu būti žmogumi, todėl man nereikia kentėti. Tai sunku.“

82-ąją atidarymo seto minutę Zhengas atlaikė penkis taškų setus ir pelnė savo du taškus, o po to pirmojo lygio žaidėją pribloškė 2/5 lygiosiomis.

Tai pirmasis Swideko pralaimėtas setas nuo balandžio 23 d., kai jį pusfinalyje Štutgarte pratęsė Liudmila Samsonova.

Kadangi atrodė, kad 2020 m. Rolando Keroso čempionų serijoje iškilo pavojus, Zhengui prireikė medikų laiko, kad antrajame sete dėl kojos traumos pasiektų rezultatą 0:3.

Zheng, kuri pakeliui į ketvirtą raundą nugalėjo 2018 metų čempionę Simoną Halep, buvo tvirtai pririšta dešinėje šlaunyje ir greitai pralaimėjo antrąjį setą.

„SwiTech“ padarė dvigubą spragą apsispręsdamas prieš išsekusį varžovą, kurio fizinės problemos prisidėjo prie jo 46 privalomų klaidų.

„Dėl kojos tai buvo sunkiau“, – sakė Zhengas. „Bet tai lengviau, palyginti su skrandžiu. Negaliu žaisti teniso, nes taip skauda pilvą.

„Aikštėje atiduodu viską, ką galiu. Sunku.“

Švedija prieš 14 metų pratęsė savo pergalių seriją 32 rungtynėmis, kad prilygtų Justino Henino šimtmečiui.

READ  Bidenas planuoja kovoti su infliacija su centrinio banko pirmininku, nes šalis nerimauja

„Zhengas žaidė fantastišką tenisą“, – trečius metus iš eilės patekęs į ketvirtfinalį sakė SwiDechas.

„Buvau nustebintas kai kurių jos metimų, jos didžiausias sukimasis buvo nuostabus. Dideli sveikinimai jai. Džiaugiuosi, kad grįžau po nuviliančio pirmojo seto, kai buvau priekyje.