Ohajo sveikatos departamentas nustatė galimą beždžionių dėžės atvejį

Ohajo sveikatos departamentas nustatė galimą beždžionių gripo atvejį, pirmadienį paskelbė sveikatos apsaugos direktorius. Atvejis buvo diagnozuotas remiantis pirminiu tyrimu Ohajo sveikatos departamento laboratorijoje. Šiuo metu JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centre laukiamas beždžionių dėžės patvirtinimo testas. Pacientas buvo suaugęs vyras, gyvenęs Ohajo valstijoje. Pacientas izoliuojamas ir laikosi sveikatos priežiūros pareigūnų rekomendacijų. Siekdami apsaugoti paciento privatumą, Ohajo sveikatos pareigūnai neteiks paciento informacijos. Beždžionių vaisiai tarp žmonių neplinta lengvai, todėl rizika yra labai maža, sakė sveikatos direktorius Bruce’as Vanderhoffas. Liga užklumpa. „Liga nėra panaši į COVID-19, ji yra labai užkrečiama“, – sakė Vanderhoffas. Monkey box yra virusinė liga, kuri paprastai prasideda karščiavimą primenančiais simptomais, limfmazgių padidėjimu ir bėrimu. Tačiau pastaruoju metu Jungtinėse Valstijose nustatyti atvejai yra mažiau linkę turėti ankstyvų konstitucinių simptomų, tokių kaip karščiavimas ar bėrimas, ir jie gali priklausyti nuo konkrečios kūno dalies. Liga perduodama tiesioginio kontakto, opų, niežai, kūno skysčių, ilgalaikio tiesioginio kontakto, t.y artimo kontakto, metu. ODH rekomenduoja visiems, kuriems pasireiškia į bėrimą panašūs simptomai, įskaitant sužalojimus, kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją. Nesveikai turėtų likti namuose, kol kreipsis į medikus. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai Jungtinėse Valstijose užregistruoti 49 beždžionių gripo atvejai – beveik 1500 atvejų visame pasaulyje. Apie aukas nepranešta.

Ohajo sveikatos departamentas nustatė galimą beždžionių gripo atvejį, pirmadienį paskelbė sveikatos apsaugos direktorius.

Atvejis buvo nustatytas remiantis išankstiniu tyrimu Ohajo sveikatos departamento laboratorijoje. Šiuo metu JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centre laukiamas patvirtinimo beždžionių dėžutės testas.

Pacientas buvo suaugęs vyras, gyvenęs Ohajo valstijoje.

Pacientas izoliuojamas ir laikosi sveikatos priežiūros pareigūnų rekomendacijų.

READ  Kalifornijoje per karinio lėktuvo katastrofą žuvo keturi žmonės

Siekdami apsaugoti paciento privatumą, Ohajo sveikatos pareigūnai neteiks paciento informacijos.

Sveikatos apsaugos direktorius Bruce’as Vanderhoffas sakė, kad beždžionės nelengvai plinta tarp žmonių, todėl rizika užsikrėsti šia liga yra labai maža.

„Liga nėra panaši į COVID-19, ji yra labai užkrečiama“, – sakė Vanderhoffas.

Beždžionė yra virusinė liga, kuri paprastai prasideda karščiavimą primenančiais simptomais, limfmazgių padidėjimu ir bėrimu. Tačiau pastaruoju metu Jungtinėse Valstijose nustatyti atvejai yra mažiau linkę turėti ankstyvų konstitucinių simptomų, tokių kaip karščiavimas ar bėrimas, ir jie gali priklausyti nuo konkrečios kūno dalies.

Liga perduodama tiesioginio kontakto, opų, niežai, kūno skysčių, ilgalaikio tiesioginio kontakto, t.y artimo kontakto, metu.

ODH rekomenduoja kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją visiems, kuriems pasireiškia į bėrimą panašūs simptomai, įskaitant sužalojimus.

Nesveikai turėtų likti namuose, kol kreipsis į medikus.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai Jungtinėse Valstijose užregistruoti 49 beždžionių gripo atvejai – beveik 1500 atvejų visame pasaulyje. Apie aukas nepranešta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.