Pageidautini dojenai „Liverpool“, Madrido „Real“ ir „Modern Game“ | Futbolas

Tai yra Didžiojo taurės finalas, mažute

Po sezono, kuris kiekvieną savaitę pasirodė labai neįprastas, viskas priklauso nuo to. Įkvėptos likimo jausmo, dvi komandos varžosi dėl pagrindinio prizo spindinčioje modernioje futbolo katedroje; Gaila ką nors prarasti. Vis dėlto, kai „The Five“ pateikė savo 3000 žodžių „The Men in the League“ iki atkrintamųjų varžybų finalo, jis mums buvo grąžintas tūkstančiu dalių, o Confetti pasirūpino, kad Didžioji taurė būtų nusiųsta ant stalo, kad ištartų du žodžius.

Jei šis azartinis lošimas būtų buvęs telegrafas daugiau nei $ tevie Mbe Hollywood pass, šeštadienio vakarą Paryžiuje įvykęs susidūrimas būtų buvęs nenuspėjamas. „Liverpool“ startuos kaip alternatyva, tačiau Madrido „Real“ įrodė, kad gali sugriauti kruopščiai suplanuotą Didžiosios taurės projektą per 90 minučių. Po dramatiškai vėluojančių sugrįžimų į PSG, Chelsea ir Manchester City, tikimės, kad Karimas Benzema laimės antroje Liverpulio taurės kovos pusėje.

Jei esate gerbėjas, mėgstantis skelbti pasirinktos grupės „UCL“ skaičių visuose prieinamuose socialinės žiniasklaidos skandaluose, čia yra keletas patentuotų „Fiver“ analizės priemonių, nes ji reikšmingai prisidėjo. „Liverpool“ gali laimėti septynis pagrindinius trofėjus ir išlyginti rezultatą su „Milan“, bet, kas dar svarbiau, sugadinti šį vangų bėgimą ir pasakyti: „Mes jį laimėjome. [x] Metodo šūkis. Madridas, žinoma, laimėjo 13 – jie nenori apie tai kalbėti. Tiesa, „The Fever“ šaiposi iš komandų, laimėjusių tiek daug didelių trofėjų. Bet kas ten dar?

Karščiavimas: prisiregistruokite ir gaukite kasdienį futbolo el. laišką.

Abi komandos užsitarnavo savo vietą, abi treniruojamos pagal mėgstamiausią šiuolaikinio žaidimo žaislą. Carlo Ancelotti I.„n-Cam“ taktiniai pakeitimai Kalbėkitės su Luka Modric ir dramatiškai kilstelėkite antakius, bet tai veikia. Pasak J ஜூrgeno Kloppo, jis yra Didžiąją taurę laimėjęs vadybininkas Savaitgalį formuojame komandą – Atidžiai sekė Roberto de Matteo. Neigėjams, kurie galėtų pabrėžti, kad tai 2018-ųjų „Showbiz“ pasikartojimas ir kad mažiausiai šeši iš šių klubų per pastaruosius devynis Didžiosios taurės finalus turėjo bent vieną – pagrįstą tašką. Bet vėlgi, viena iš šių komandų grupėse pralaimėjo šerifui Traspolui; Kitą kvalifikaciją jis pelnė išlyginęs rezultatą paskutiniu smūgiu prieš West Brom. Prie jų vartininko. Heart Luck, Mansfield ir Port Vale – tai tikra savaitgalio Underdog istorija.

Šiandienos filosofija

„Buvo daug tamsių dienų, jų bus ir ateityje, bet jaučiausi pasiruošęs vadovauti savo štabui ir kariams“ – Vale vadovas Darrellas Clarkas Grįžti po artimos šeimos sielvarto Šiais metais jis ruošiasi juos šeštadienį nuvežti į Vemblį.

Valenas Darrellas Clarkas. Nuotrauka: Christopher Thomont / The Guardian

Penkios raidės

„Per kelias valandas nuo tada, kai maloningai išspausdinote mano laišką Vakar penkiese, Soccer Canada nutraukia draugystę su Iranu. Žinau, kad esate pasaulinė galia futbolo pasaulyje, bet tai tiesiog nuostabu“, – Alanas Etheringtonas.

„Įdomu, kad Noridžo kostiumas apibūdino savo komandą kaip vidutinę (Vakar dienos naujienos, smulkmenos) Manau, kad jie vis tiek būtų „Premier“ lygoje, jei būtų pasiekę vidutinę viršūnę. “ – Dominicas Dawsonas.

Išjudinti paskutinį lašą „plojančių pinigų per televiziją“ (Penki simboliai passim) Turite žiūrėti senovinį „Roadshow“, kad suprastumėte pinigų vertę. Mažos vertės lankytojų minios aplodismentų nėra, didelės vertės sulaukia daug aplodismentų… bet niekas nieko nedaro, tik gauna žinią apie sumokėtus pinigus. Šauniai padirbėta! Niukaslo gerbėjai gali suprasti šią mintį “, – Paulas Sandersonas.

„Kaip Johnas McKay’us (Laiškai iš vakar), negalėjau patikėti, kad žeminau save rašydama laišką „The Fever“. Juolab kad neturiu ką protingo pasakyti. Kaip ugnis “- Steve Minds.

Siųskite savo laiškus adresu [email protected] Ir jūs visada galite tviteryje rašyti per „The Five“. Guardian_sport. Šiandien mūsų dovanų laiško laimėtojas yra Dominicas Dawsonas.

Rekomenduojama klausytis

Įsiklausykite į naujausią informaciją Futbolo savaitės priedai. Kol mes tai darome, Maxas, Barry ir Pat Squad vėl leidžiasi į turą. Bilietus į gyvus pasirodymus birželio ir liepos mėnesiais rasite čia.

Naujienos, bitai ir popsai

Atrodo, kad Sadio Mané gali būti Apsistoja Liverpulyje Po visko. „Grįžkite pas mane šeštadienį ir aš jums, žinoma, duosiu geriausią atsakymą, kurį norėtumėte išgirsti“, – erzino jis. „Tiesą sakant, tai yra neaiškumų. Aš duodu tau viską, ką nori išgirsti.

Sadio Mane su puikiu pelerinos žaidimu pakeliui į Paryžių.
Sadio Mane su puikiu pelerinos žaidimu pakeliui į Paryžių. Nuotrauka: Sound Scarf / AFP / Getty Images

Forrestas Greenas susitaria su Ianu Burchnallu, žavingu vadybininku iš Knotso apygardos Viena Watfordo akimis. „Tarp mūsų parodė, kaip futbolo judesiai gali padaryti lentą tvarkingesnę ir aukštesnę“, – sakė prezidentas Dale’as Vince’as.

Kitas ne lygos bosas buvo Pete’as Wilde’as, kuris Halifaksą pavertė smūgiu į League Two Barrow.

Anglijos kapitonas Harry Kane’as pradeda pokalbį apie naktinį Jimmy Fallono pokalbį Niujorke. „Turime puikią komandą, tikrai gerus žaidėjus, labai gerą trenerį, darome šį pasaulio čempionatą geresnį ir aš jo laukiu“, – sušuko jis, nuteikdamas gana tuščius žiūrovus. „Tikiuosi, kad galėsiu pabandyti sumušti tą įvarčių rekordą, kai tai padarysime“.

Padumo patiekalas.
Padumo patiekalas. Nuotrauka: NBC / NBCU nuotraukų bankas / „Getty Images“.

Aukšto tono verkšlenimas, kurį galite pastebėti Nuolatinis spjaudymasis Tarp prancūzų ir ispanų futbolo uniformų visas Kylianas Mbabane yra verslas. „Kai Lionelis Messi, Sergio Ramosas ir daugelis kitų paliko jūsų lygą pernai – savo noru – daugiau nei pripažinimas. [greatness]Jūs pakomentavote jų amžių ir pavadinote mūsų lygą „kaip kai kurių žaidėjų amžiaus legendų lyga“, – laiške priešininkui Javierui Tepasui šyptelėjo LFP atstovas Vincentas LaBroonas. Jis yra plačiai pripažintas kaip vienas iš žaidėjų ir, nepaisant turėdamas panašią privilegiją, savo noru neįstojo į jūsų lygą.

Pažangesnėse vyrų naujienose Rio Ferdinandas ir Johnas Terry žiūri vienas į kitą socialiniuose tinkluose „Twitter“, buvusį 1 ir 5 vietą geriausiuose „Premier“ lygos vidurio gynėjuose. Per daug pavargęs eiti toliau.

Nori daugiau?

Norite sužinoti, kur laimėti ir pralaimėti Didžiosios taurės finalą? Tada Atkreipk akis į Jonathaną Wilsoną [he’s written a tactical breakdown, he’s not gone serial killer – Fiver Ed].

Štai mes einame.
Štai mes einame. Sudėtis: kasetė, užraktas

Karen Carney „Liverpool“ prieš Madridą peržiūraFilipas Lamas Pristato savo mintis Dideliame žaidime.

Ibrahima Conade iš Liverpulio Andy pasakoja Hunteriui Sidas Lowe’as klausia apie jo jaudulį grįžus į Paryžių Thibaut Courtois. Tuo tarpu Steve’as McMahonas išreiškė tikrąją ištikimybę „Liverpool“ klubui. Šokiruojantis!

Jei ieškote Huddersfieldo įtikinėjimo, tai gali būti savaitgalis. Aaronas Boweris praneša.

Kitas Finalinė „Premier“ lygos 2021–2022 m. apžvalga, šį kartą baigiasi Priešsezoninės prognozės.

Jei tai tavo reikalas… Galite sekti puikią svetainę „Big Social Facebook“.. Ir INSTACHAT taip pat!

READ  Azijos akcijos smuko, nes baimė dėl FED kilimo tempė „Wall Stick“ meškų rinką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.