Per istorinį potvynį Montanos gubernatorius Gregas Jeanfordas išvyko iš valstybės

Rezervuota vieta, kai įkeliami straipsnio veiksmai

Montanos nacionalinės gvardijos žaidėjai yra dislokuoti aplink Jeloustouno sritį Atsigavo Nuo šios savaitės didžiulių potvynių dešimtys žmonių buvo įstrigę aptriušusiuose keliuose. FEMA vadovas dabar yra valstijoje ir tiria nuniokojimą. Montanos Raudonojo kryžiaus pareigūnai buvo aktyvūs Išmetimo centrai Visoje teritorijoje.

Tačiau pagrindinė šios istorinės katastrofos figūra nėra vietoje: Montanos gubernatorius Gregas Gianfordas (R).

Gianfordo biuras pranešė, kad jis ir jo žmona išvyko į privačią kelionę iš šalies, kol smarkios liūtys pietvakarių Montanoje nuplovė tiltus, nušlavė pastatus tekančiose upėse ir uždarė Jeloustouno nacionalinio parko vartus. Jos vasaros ekonomika. Gianforte’o atstovas atsisakė pasakyti, kur jis yra, arba atsisakė pasakyti, kada respublikonas sugrįš, trečiadienį išplatintame pareiškime sakydamas, kad „grįš kaip įmanoma greičiau ir kuo greičiau“.

Ketvirtadienio pareiškime Gianfordas Paskelbta Gubernatorius sakė „apgynęs“ prezidento Bideno pranešimą apie didelę nelaimę ir pridūrė, kad teiks federalinę pagalbą, „kad padėtų mūsų bendruomenėms reaguoti, atsigauti ir atstatyti didelius potvynius“. Ataskaitoje nebuvo paminėta gubernatoriaus vieta ar sugrįžimo data.

Gianforte atstovė Brooke Stroyke iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti. Bet NBC Montana praneša Gianfordo biuras pranešė, kad jis grįš į valstiją ketvirtadienio vakarą. Paskutinis Gianfordo viešas pasirodymas įvyko praėjusį penktadienį Montanos valstijos universiteto inovacijų miestelio iškilmingoje ceremonijoje. Anot „Bosman Daily Chronicle“..

Gianfordo nebuvimas socialinėje žiniasklaidoje sukėlė spėliones ir murmėjimą, kad kai kurie kritikai jį paliko. Palyginkite su Ted Cruz (R-Tex.). Šalis Vienišų žvaigždžių valstiją 2021 m. ištiko didžiulė galios krizė. Tačiau, skirtingai nei Cruz, Gianforde buvo išvykęs prieš potvynį.

„Kur pasaulyje yra @GovGianforte? Montanos demokratų partija Tai paskelbė „Twitter“.. – Tau laikas grįžti namo.

READ  Naujausias Rusijos ir Ukrainos karas ir Želenskio naujienos: tiesioginiai pranešimai

Vietoj Gianfordo jo pavaduotojas gubernatorius leitenantas Kristenas Jurasas pasirašė visos valstijos nelaimės deklaraciją, taip pat trečiadienį Baltiesiems rūmams skirtame laiške, raginančiame prezidentą paskelbti didelę nelaimę. Tas laiškasKalbėdamas apie Montanos federalinės pagalbos poreikį infrastruktūros remontui ir kitiems neatidėliotiniems poreikiams, Jurass vadina jį „našumo valdytoju“.

Jurassic susitinka su valstybės ir vietos valdžios institucijomis dėl koordinuoto reagavimo į nelaimes. Ketvirtadienio rytą jis kartu su FEMA vadovu Deanu Chriswellu skrido į potvynių paveiktas vietoves, pranešė federalinė agentūra.

Nors jo iš įvykio vietos nesimatė, Gianfordas socialiniame tinkle „Twitter“ apibūdino save kaip agresyviai reaguojantį į potvynį. Trečiadienį Flathead slėnyje ir Miles Sityje jis sakė, kad „mes atidžiai stebime potvynį“ ir „dirbame su vietos valdžia“. Dieną prieš tai jis tviteryje paskelbė, kad kalbėjosi su regiono generaliniu direktoriumi Pagrindinis elektros tiekėjas Jam rūpėjo ir elektros energijos atstatymas potvyniuose Tą rytą kalbėjo Su pareigūnais, dalyvaujančiais valstybės pagalbos nelaimės veiksmuose.

Dauguma atsakymų svyravo nuo nesužavėjusių iki piktų.

„Nepriklausomai nuo nelaimės, kiekvienam Montanui esi skolingas atsakyti, kur esi ir kodėl esi“, – sako vienas respondentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.