Phyllis laimėjo laukinį, kad pašalintų dvigubą galvą nuo Mazgų Vašingtone

WASHINGTON – Phyllis nežaidė tinkamo beisbolo ant dvigubos pagalvės prieš Vašingtono „Nationals“, tačiau tai neturėjo reikšmės, nes penktadienio vakarą po 12 valandų žaidimo aikštelėje klube skambėjo šventinė muzika.

Philsas išvengė daugybės klaidų, įskaitant atsidarymą ir brangius ėjimus, dvi pagrindines bėgimo klaidas ir beveik pavojingą žaidimo klaidą naktinėje kepurėje, kad ištrauktų „Nationals“ žaidimą.

„Billies“ rezultatu 5:3 įveikė pirmąją vietą. Antrąsias rungtynes ​​Pills laimėjo 8:7.

Abi pergalės nustūmė Pills 35:31 per 0,500 per sezoną ketverias rungtynes. Jie užėmė pirmąsias trejas šio penkių žaidėjų rungtynes ​​ir pirmą kartą nuo 2011 m. laimėjo penkias serijas iš eilės ir galiausiai pateko į atkrintamąsias.

„Bills“ birželį buvo 14:2 ir 13:2 vadovaujant naujajam kapitonui Robui Thompsonui.

„Laba diena“, – tarė Thompsonas, kai viskas baigėsi.

Jis pripažino, kad per ilgą, karštą, varginančią dieną komanda padarė klaidų.

„Tai tik šio klubo prigimtis“, – sakė jis. „Jie tiki“.

Didžiausia priežastis, kodėl Phyllis slėpė savo trūkumus naktiniame klube – Rhyso Hoskinso ir Kyle’o Schwarberio padarytos tempo bėgimo klaidos, du žalingi pasivaikščiojimai ir laukinis šeštojo Nicko Nelsono aikštynas bei šortinio stojimo DD Gregorius klaida leido Knots. . Devynių lygiųjų žaidimas – jie gerai padarė keletą smulkmenų.

Prispaudęs Price Harboras nulipo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir pataikė du dublį į dešinįjį centrą, kad išliktų gyvas aštuntas padavimas, o JT Realmuto įmušė potencialų dvigubų žaidimų kamuolį.

Maži dalykai

Vašingtono atleistas Kyle’as Finneganas aiškiai bandė aplenkti Harperį ir atrodė, kad jis eina keturiose aikštelėse. Tačiau teisėjas Clintonas ketvirtą aikštę už smūgio zonos pavadino smūgiu. Harperis nebuvo patenkintas skambučiu – ir jis dar nebuvo po žaidimo. Penktoji Finnegano aikštė buvo smūgis ir Harperis jį sutriuškino.

READ  „Tau Herculids“ meteorų lietus gali apšviesti naktinį dangų virš Šiaurės Amerikos

„Arfa buvo nusiminusi, tai nebuvo keturių kamuolių, bet aš pasakiau: „Na, pataikykime į jį“, – sakė Thompsonas. „Jade’as metė tą kamuolį ir buvo labai svarbu pritraukti Harperį prie lėkštės“.

Iš pradžių „Realmudo“ buvo pakviestas, tačiau Pillis metė iššūkį ir laimėjo.

Po to, kai Harperis išlygino rezultatą aštuntajame žaidime, Mattas Wirlingas savo antrąjį namų šeimininką įvedė į devintą vietą ir išvedė Pills į priekį 6:5.

Tą dieną filiečiai įsigilino į savo bulius. Corey’us Nebelis, Jurisas Familia ir Andrew Bellatti pelnė itin svarbius kamuolius, o Jose Alvarado devintose rungtynėse buvo ties rezultatyvios pergalės slenksčiu, kai Gregorius leido Vašingtonui išlyginti rezultatą.

Alvarado galiausiai uždarė jį 10-oje vietoje. Jis laimėjo po to, kai Realmudo atliko du bėgimus namo. Abu važiavimai buvo didžiuliai, nes Knotsas įmušė nepralenktą 10-ą įvartį.

Hoskinsas antrąjį važiavimą pelnė 10-oje vietoje, o tai yra smulkmenos, ypač žinojimas apie trečiosios bazės trenerio Dusty Vathan draudimą. Vašingtono trumpas stabdis Luisas Garcia perėmė Hoskinsą pakeliui į trečią vietą, kai Realmuto kamuolys skriejo per vidurį. Pastebėjęs užtvarą, Vadhanas pamatė, kaip trečiojo pagrindinio teisėjo Johno Bacono ranka pakyla, o Hoskinsas įnirtingai mostelėjo link namų, kad įsitikintų, jog bėgimas buvo įskaitytas.

„Dusty žino likimą“, – sakė Thompsonas. „Puiku. Tikrai protingas.“

„Tai parodys, koks geras beisbolo protas jis yra“, – apie sumušimą sakė Harperis.

Phyllis iš tikrųjų perduoda tą žaidimą pavasario treniruotėse. Retkarčiais pasitaiko, bet kai tai buvo padaryta šiame žaidime, visi buvo pasiruošę.

Nesunku įsivaizduoti, kad tokiame žaidime Billies nepasiseks pirmuosius du sezono mėnesius, kai ta klaida buvo atsitiktinė, kai Bullpenas retkarčiais tirpdavo, o gynyba drebėdavo.

Saugumas ir „Bullben“ dar nėra tobuli, bet reikalai gerėja.

READ  „Dow Jones“ ateities sandorių kritimas ir kritimo tikslas – išpardavimas; Yra 90% tikimybė tai padaryti rinkos mitinge

„Mes randame būdų, kaip laimėti rungtynes, kurios mums tikriausiai nepatinka, ir tai daro geros komandos“, – sakė Hoskinsas. „Nemanome, kad iškritome iš žaidimo. Daug kas priklauso nuo to, kaip žaidžiame šikšnosparniais, bet manau, kad „Fulben“ vaikinams pastaruoju metu sekėsi gerai, jie pataikė į zoną ir meta nulius, kai mes pataikėme. .

Pirmąjį žaidimą Pillsas laimėjo per tris valandas ir 32 minutes.

Antrasis žaidimas buvo laimėtas per tris valandas 45 minutes.

„Tai puiki diena beisbolui“, – sakė Harperis. „Šiandien laimėjęs seriją dar dvejomis rungtynėmis, man sekasi gerai ir jaučiuosi gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.