Pirminių rinkimų tiesioginiai pranešimai: Kalifornijos ir Naujojo Džersio naujienos

Buvęs prezidentas Donaldas J. Trumpas patvirtino daugiau nei 180 kandidatų į pareigas 2022 m. vidurio kadencijos rinkimuose. Daugelis bėga be konkurencijos arba susiduria su mažai žinomais, menkai finansuojamais priešininkais.

Tačiau daugelyje varžybų p. Trumpo rekordas yra prieštaringas.

Ponas. Trumpo pritarimas, kuris laimėjo kandidatą Ohajo Senato pirminiuose rinkimuose, buvo pirmasis didelis išbandymas partijos rinkėjams po to, kai jis paliko pareigas. Tada jis laimėjo Šiaurės Karolinoje ir Vakarų Virdžinijoje – ir Pensilvanijoje – po artimo nagų kramtymo susivienijimo. Tačiau Gruzijoje daugelis jo kandidatų buvo nugalėti siekdami užimti pareigas.

Kai kuriose kruopščiausiai stebimose lenktynėse p. Trumpo patvirtinimo įrašą galite pamatyti čia.

skola…Nicole Grin „New York Times“.

Gruzijoje daug pralaimėjimų, viena pergalė

Ponas. Trumpo valdymas savo partijai Gruzijoje rodo silpnėjimo ženklus.

Gubernatorius Brianas Kempas Lengvai nugalėtas Buvęs senatorius Davidas Bertieu, Respublikonų partijos pirminiuose gubernatoriaus rinkimuose p. Trumpo pasirinktas kandidatas. Atsisakęs įveikti pralaimėjimą prezidento perrinkime ten 2020 m., p. Taikinys buvo Kempas Trumpas. Jis susikaus su demokratų kandidate Stacey Abrams, kurią nugalėjo prieš ketverius metus.

Po 2020 m. pralaimėjimo p. „surasti“ daugiau balsų. Valstybės sekretorius Bradas Raffensbergeris, atmetęs D. Trumpo prašymą, nugalėjo vieną D. Trumpo šalininkų. Reprezentatyvi pora Highs, Respublikonų pirminiuose rinkimuose. Ponas. Rafenzbergeris surinko daugiau nei 52 procentus balsų, o p. Pakanka, kad išvengtumėte antrinių rungtynių prieš „Highs“. Jo kampanijos pagrindas.

Generalinis prokuroras Chrisas Carras buvo nugalėtas Džonas GordonasA Trumpo palaikymas Priešas, Balsavo daugiau nei 73 proc.

Respublikonų partijos pirminiuose rinkimuose dėl atviros vietos Gruzijos šeštajame Kongreso apygardoje Trumpą remiantis kandidatas, Džekas EvansasKvalifikacija A birželio 21 d Antrajame etape jis nusileido tik Richui McCormickui, kuris gavo daugiausiai balsų, prieš dvejus metus pralaimėjęs mažiausiai Kongreso lenktynių šiame regione.

READ  Po to, kai Saudo Arabija padidino žalios naftos kainas, Brent pakyla virš 120 USD už barelį

Buvusi profesionalaus futbolo žvaigždė Herschelis Walkeris, Ponas. Trumpo pritarimas dominavo per gausius respublikonų rinkimus į Senatą. Ponas. Nors Walkeris laimėjo triuškinamą pergalę, surinkęs daugiau nei 68 procentus balsų, p. Trumpo vaidmuo buvo šiek tiek mažesnis. Ponas. Walkeris visuotiniuose rinkimuose susidurs su senatoriumi Rafaeliu Warnecku.

skola…Michaelas M. Santjagas / Getty Images

Užkariavimai Pensilvanijoje

Dougas Mastriano, valstijos senatorius ir išėjęs į pensiją armijos pulkininkas, kuris agitavo už daugybę melagingų teiginių apie 2020 m. rinkimus ir dalyvavo demonstracijose, vedusiose į Kapitolijaus riaušes, laimėjo respublikonų kandidatūrą į Pensilvanijos gubernatorių. Ponas. Trumpas jam pritarė likus kelioms dienoms iki gegužės 17-osios pirminių rinkimų.

Po įtemptų lenktynių suveikė pakartotinis numeris, Dr. Mohamedas OzasPonas. Trumpo pirmenybė, Pirminius rinkimus Senate laimėjo pirmaujanti valstijos Respublikonų partijaDave’as McCormickas nugalėjo per plauką.

skola…Allison Lee Isley / „Winston-Salem Journal“, per „Associated Press“.

Dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas Šiaurės Karolinoje

Atstovas Tedas ButtasPonas. Trumpo ir įtakingo antimokestinio klubo „Club for Growth“ pripažintas, jis laimėjo respublikonų kandidatą į Senatą ir Eik Hines26 metų jaunuolis Ponas. Politika, kuri sužavėjo Trumpą, yra naujaJis laimėjo Respublikonų partijos pirminius rinkimus už vietą Atstovų rūmuose už Raulio ribų.

Bet Atstovė Madison Cavthorn Vėl ir vėl sudužę nuo korupcijos ir neteisėtų veiksmų svorio. Jis buvo nušalintas per gegužės 17 dieną vykusius rinkimus, per kuriuos griežtai atmetė D. Trumpo patartą kandidatą. Rinkėjai minioje išrinko valstijos senatorių Chucką Edwardsą.

READ  „Warriors vs Celtics“ prognozė, atranka, prieštaravimai, sklaida, 3 serija 2022 m. NBA finalui
skola…Maddie McCorvey „The New York Times“.

Užkariavimai Ohajo valstijoje

Senato kandidatas Jedi Vance Laimėjo Jis atkakliai kovojo dėl gerai finansuojamų kandidatų, iš kurių beveik visi save vadino respublikonais kaip D. Trumpas. Rašytojas ir įmonės vadovas p. Vance’as iš savęs apibūdinto „niekada nebuvęs Trumpu“ 2016 m. tapo „America First“ kandidatu 2022 m. Jo ilga kampanija buvo finansiškai naudinga dėl didelių buvusio viršininko Peterio išlaidų. „PayPal“ įkūrėjas milijardierius Thielis.

Maksas MillerisBuvęs D. Trumpo padėjėjas, neigęs kaltinimus buvusios draugės užpuolimu, vėliau sakė p. Pripažino Trumpas. Laimėjo savo namų pradines Kiti du buvę respublikonai rinkimuose nedalyvavo. Atstovas Anthony Gonzalezas, balsavęs už D. Trumpo nušalinimą, Išėjęs į pensiją Po dviejų pranešimų. Trumpo šalininko Bobo Gibbso atstovas, Apleistas Po to, kai jo apygarda buvo sudaryta vėlyvoje kampanijoje, p. Sustojo prieš Millerį.

Ponas. Trumpas taip pat sutiko Madison Kesioto Gilbert, Advokatė ir buvusi grožio karalienė, ji buvo prezidento rinkimų kampanijos įgaliotinė. Ji Laimėjo pirminius septyneto etapus Demokratas Timas Ryanas Senate atsilaisvino atvirą Kongreso vietą.

skola…Stephanie Reynolds „New York Times“.

Pergalė Vakarų Virdžinijoje

Pirminės namų pareigos, Atstovas Alex Mooney Daugiau nei dešimtmetį p. McKinley daugiau nei viename naujame Kongreso rajone atstovavo Davidas McKinley.

Ponas. Trumpo pritarimas buvo laikomas lemiamu veiksniu konkurencijoje, kurioje p. P. Mooney už prezidento Bideno infrastruktūros išlaidų darbotvarkės palaikymą. Užpuolė McKinley ir balsavo už tai, kad būtų sudarytas komitetas, tiriantis sausio 6 d. Ponas Trumpas.

READ  Didžiausia gėlavandenė žuvis, kada nors sugauta Kambodžoje
skola…Walkeris Pickeringas „The New York Times“.

Pralaimėjimas Nebraskoje

Charlesas W. ŽolinėTurtingas žemės ūkio verslo vadovas, Prarasta Jo pirminius tris kandidatus į Jimą Pilleną, Nebraskos universiteto regentą, palaikė gubernatorius Pete’as Rickettsas, kuris ilgą laiką konfliktavo su Trumpu ir kuriam taikomas ribotas laikas.

Ponas. Herbsteris padarė savo pėdsaką p. Susietas su D. Trumpo tapatybe, jis vaizdavo save kaip drąsų politinį ateivį, kuris užgrobs valstijos sostinės Linkolno „pelkę“. Ponas. D. Trumpas pernai buvo ilgametis finansinis rėmėjas. Patvirtintas Herbster. Vėliau kampanijos metu p. Herbster buvo apkaltintas tuo, kad jam patinka kelios moterys. Ponas. Herbsteris neigė kaltinimus, sakydamas, kad juos pareiškė jo politiniai varžovai. Tada D. Trumpas susibūrė už jį.

skola…Grand Hintsley „The New York Times“.

Dar vienas pralaimėjimas Aidaho mieste

Ponas Bradas Little’as, Aidaho gubernatorius, valstijos gubernatoriui leitenantui. Trumpas sulaužė pritarimą, Janice McGeachinKas metė jam iššūkį respublikonų pirminiuose rinkimuose.

McGeachinas, rodomas antraštėse Ponas. Little epidemijos įsakymų pažeidimas2016 ir 2020 metais p. Trumpas desperatiškai bandė nugalėti giliai raudonus ultragarsininkus. Tačiau jis gavo mažiau nei 30 procentų balsų Aidaho valstijoje, kur vyksta atskiri gubernatoriaus ir gubernatoriaus leitenanto pirminiai rinkimai. Filtruotos poros kilmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.