Po to, kai Saudo Arabija padidino žalios naftos kainas, Brent pakyla virš 120 USD už barelį

2019 m. vasario 10 d. Permės baseino naftos ir gamtinių dujų gamybos rajone Lea grafystėje, Naujojoje Meksikoje, JAV, veikia gręžtuvas. REUTERS / Nick Oxford / Failo nuotr

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

SINGAPŪRAS, birželio 6 d. (Reuters) – Naftos ateities sandoriai pirmadienį pakilo, kai Brent kaina pakilo virš 120 USD už barelį po to, kai Saudo Arabija liepą padidino naftos pardavimo kainą, o tai rodo, kad pasiūla yra nedidelė net ir OPEC+ susitarus paspartinti gavybos didinimą per ateinančius du mėnesius. .

„Brent“ rūšies nafta pabrango 91 centu, arba 0,8%, iki 120,63 USD už barelį 0343 GMT, o tai padidino 1,8% prieaugį nuo penktadienio, pasiekusi aukščiausią dienos kainą – 121,95 USD.

JAV West Texas Intermediate (WTI) naftos ateities sandorių kaina pakilo 93 centais, arba 0,8%, iki 119,80 USD už barelį ir pasiekė aukščiausią trijų mėnesių lygį – 120,99 USD. Penktadienį jis pakilo 1,7 proc.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Saudo Arabija padidino oficialią savo aukščiausios arabų lengvosios žalios naftos (OSP) pardavimo kainą (OSP) į Aziją nuo 4,40 USD birželį iki 6,50 USD (2222.SE) Sakė sekmadienis.

Liepos mėn. OSP buvo aukščiausias nuo gegužės, kai kainos pasiekė visų laikų aukščiausią lygį dėl tiekimo iš Rusijos sutrikimų, jai įvedus sankcijas dėl Ukrainos okupacijos. Skaityti daugiau

Praėjusią savaitę Naftą eksportuojančių šalių organizacija (OPEC+) ir jos sąjungininkės nusprendė padidinti gavybą 648 000 barelių per dieną arba 50% daugiau, nei planuota anksčiau liepos ir rugpjūčio mėnesiais, nepaisydama kainų augimo.

Irakas penktadienį pranešė, kad liepą planuoja padidinti gamybą iki 4,58 mln. ppm. Skaityti daugiau

READ  Saudo Arabijos, OPEC ir Bideno atėjimas gali kompensuoti Rusijos naftos gavybos praradimą

Naftos gamintojai „gamina šiaudus, kai šviečia saulė“, – sakė „Philip Futures“ Singapūre produktų vadovas Avataras Sandu, kuris teigė, kad vasarą JAV skatinanti paklausa ir švelnėjantis COVID-19 užblokavimas Kinijoje išliks aukštas kainas.

Manoma, kad OPEC+ gavybos skatinimas nepatenkins paklausos, atsižvelgiant į padidintus asignavimus visoms narėms, įskaitant Rusiją, kuriai gresia sankcijos.

„Nors šis padidėjimas yra labai reikalingas, jis yra mažesnis nei tikimasi paklausos augimo, ypač iš dalies dėl ES iš dalies uždraudusio Rusijos naftos importą“, – sakoma Sandraugos banko analitiko Viveko Tharo pranešime.

Atskirai Italijos „Eni“ ir Ispanijos „Repsol“ kitą mėnesį gali pradėti siųsti Venesuelos naftą į Europą, kad pakeistų Rusijos žaliavą, „Reuters“ sakė penki su šiuo klausimu susipažinę žmonės, kai naftos paskolų birža buvo sustabdyta prieš dvejus metus, kai Vašingtonas įsibėgėjo. Sankcijos Venesuelai.

Tačiau žmonės teigė, kad sumos, kurias gaus įmonės, nebus didelės. Skaityti daugiau

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Sonali Paul Report Florence Dawn ir Melburne Singapūre; Redaguoja Himani Sarkar

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.