Princo Harry ir Megan dukters Lilliput nuotraukos, kurioms Didžiojoje Britanijoje sukanka 1 metai

Rezervuota vieta, kai įkeliami straipsnio veiksmai

Princo Harry ir Megan draugė, Sasekso kunigaikštienė, liliputų Dianos Mountbatten-Windsor poros dukra, ilgąjį savaitgalį, minint 70-ąsias karalienės Elžbietos II gimtadienio Jungtinėje Karalystėje metines, pasidalijo retomis nuotraukomis.

Misija Harrymanas, fotografas ir Harry ir Megan draugas, išleido nuotraukas, darytas Liliputo gimtadienio vakarėlyje. Frockmore kotedžasPoros rezidencija Vindzore pirmadienį socialiniuose tinkluose.

Harry ir Megan paskelbė pasirinkimą Atsitraukite nuo savo oficialių vaidmenų 2020 m. jis persikėlė į Kaliforniją kaip dirbantis karališkosios šeimos narys ir grįžo į Jungtinę Karalystę. Keturių dienų orgija Karalienės platina simbolizuoja ceremoniją.

Dažniausiai pora Turėjo žemą profilį Įvairiuose festivalio vakarėliuose, paraduose ir renginiuose.

Harry ir Megan pirmą kartą viešai pasirodo Karalienės platininio jubiliejaus proga

Karalienė Pranešta Jo proanūkė susipažino su Liliputu – kas Ji buvo pavadinta O po velionės Harry motinos Dianos, Velso princesės – pirmą kartą praėjusią savaitę.

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Megan dalyvavo Padėkos pamaldose antrąją platininio jubiliejaus iškilmių dieną, birželio 3 d., Londone. (Vaizdo įrašas: Reuters)

Karališkasis komentatorius Omidas Scoby, bendraautorius Siūlas Apie Sasekso pasitraukimą iš oficialių vaidmenų monarchijoje, Tai paskelbė „Twitter“. Poros atstovė citavo Liliputą, sakiusį: „Harry ir Megan“ šeštadienį pakvietė artimus draugus ir šeimos narius į „pikniką arti kieme“ Frogmore kotedže Vindzoro mieste.

Karališkosios vestuvės 2018 m.: princas Harry veda Megan Markle

Renginio nuotraukose, kuriomis Harrymanas pasidalijo Twitter ir Instagram, yra Lilipet, sėdinčios ant žolės, vilkinčios šviesiai mėlyną suknelę ir lanką, portretas, taip pat nuotrauka, kurioje Megan laiko liliputą juodai baltoje grupėje. Harrymano žmona Camila Homestrom ir jų dvi dukros.

READ  Japonija yra arti jenos intervencijos

Harry ir Megan atstovas spaudai sakoma Scoby pareiškime, kad „pora buvo nepaprastai sujaudinta daugybės gimtadienio linkėjimų jų dukrai“. Svečiai džiaugėsi Hario ir Megan vestuvinį tortą sukūrusios Claire Pack supakuotais daiktais, – sakė Scoby.

Pranešėjas Pridėta Pora „nustebo“ sužinojusi, kad „žmonės visame pasaulyje“ Liliputo garbei Pasaulio centrinei virtuvei paaukojo daugiau nei 100 000 USD. „Sasekso būriu“ pasivadinusios poros šalininkų surengtas internetinis lėšų rinkimas buvo beveik sukauptas. 109 000 USD labdarai Antradienio rytą Liliputos ir jos brolio Archie, praėjusį mėnesį atšventusio trečiąjį gimtadienį, atminimui.

Daugelis karališkosios šeimos narių, įskaitant Harry brolį princą Williamą ir jo žmoną Kembridžo hercogienė Catherine, šeštadienį sveikino Liliputą su gimtadieniu. Tą dieną buvo Velse Progai pažymėti.

Oficiali karališkosios šeimos Twitter paskyra Geidžiamas Kaip ir Harry tėvas, Liliputas „sveikina 1-ąjį gimtadienį“, Princas CharlesasIr jo žmona Camila, Kornvalio hercogienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.