QB Arch Manning, Nr. 1 Recruitment in Class 2023, Teksasas

„Blue-Chip“ gynėjo įdarbinimas Archas ManningasRetas talentų, giminės ir galimybių susidūrimas – koledžo futbolas mane žavi daugelį metų.

Manningas baigė ketvirtadienio popietę vykusį manevrą Teksasui užtikrindamas advokatus, įskaitant Džordžiją, Alabamos, LSU, Klemsoną ir Virdžiniją.

Nors Manningas ilgą laiką buvo laikomas geriausiu 2023 metų klasės žaidėju, šeima stengiasi, kad jo komplektacija būtų kuo mažesnė. Jo „Instagram“ yra asmeninis, o vardo, įvaizdžio ir išvaizdos galimybių jis nėra aktyvus. Tačiau dar sunkiau, atsižvelgiant į šeimos kilmę ir tai, kiek jo sprendimas gali pakeisti projekto likimą.

Manningas juo netgi naudojosi Pirmas tviteris Norėdami paskelbti pranešimą, patvirtintoje „Twitter“ paskyroje pateikdami biografiją pavadinimu „Vidurinės mokyklos studentas“.

Manningas Eli ir Beytono Manningo sūnėnas, Archie’o Manningo anūkas ir buvusio Ole Miss White gavėjo Cooperio Manningo sūnus. Jis buvo žvaigždės gynėjas Isidore’o Newmano vidurinėje mokykloje Naujajame Orleane – per pirmuosius trejus vidurinės mokyklos futbolo metus įmetė 5731 jardą ir atliko 72 kamuolius.

Bet kokios naujienos apie Quarterbacką labai pasipildo visoje įdarbinimo srityje. Manningo vidurinės mokyklos komandos draugo ir artimo draugo atsidavimas, trijų žvaigždučių „tight end“. Willas RandasJis sulaukė tiek susidomėjimo, kiek laikrodis, kur buvo palinkęs Manningas.

Jo atsidavimas Teksasui rodo, kad Archas Manningas nubrėžė savo kelią ir susivienija su šeimos SEC šaknimis. Manningų šeimą sieja tvirti ryšiai su Ole Miss ir Tenesis, o Archas Manningas galiausiai taps SEC filialu, nes jis galėtų tapti Teksaso pirmuoju ketvirčiu 2025 m., kai Longhorns debiutavo konferencijoje.

Šis įsipareigojimas žymi pirmąjį Teksaso įdarbinimą ESPN 300 eroje (nuo 2006 m.) ir pirmąjį ketvirtį geriausiųjų dvidešimtuke po Garretto Gilberto 2009 m. Ji taip pat teikia Teksasui pagrindinį statybos modulį 2023 m. įdarbinimo klasei. Tikimasi, kad talentingi žaidėjai bus įkvėpti žaisti su tokiais talentais kaip Manningas.

READ  Phyllis laimėjo laukinį, kad pašalintų dvigubą galvą nuo Mazgų Vašingtone

Rezultatas žymi didžiulę Teksaso trenerio Steve’o Sarkisiano pergalę, ypač po to, kai įžanginiame sezone 5:7 pralaimėjo Kanzasui. Manningo sprendimas dar kartą patvirtina Sarkisianą kaip vieną geriausių šalies gynėjų autorių, o Teksasą – kaip gynėją. Treniravo Sarkisian Longhorns Playcollar ir panašius gynėjus Dua Takovilova, Mac Jonesas Ir Mattas Leonardas.

Jis užėmė abi NFL trenerio pareigas „Sarkisian Riders“ ir „Falcons“ komandose. Kadangi Mannings vadovavo įdarbinimo procesui, pagrindinė motyvacija buvo paruošti Archą Manningą NFL.

„Manning“ šeimos Teksaso puolėjas treneris A.J. Užmezgė tvirtus santykius su Milvokiu, kuris suvaidino svarbų vaidmenį palengvinant jo siuntimą į Ostiną.

Manningo sprendimas yra vienas stipriausių ir konkurencingiausių Teksaso gynėjų kambarių šalyje. Longhorns persikėlė į Ohajo valstiją Kvinas EversasPlačiai vertinamas kaip vienas geriausių 2021 m. gynėjų. Jie taip pat turi efektyvius gynėjus. Malikas Merfis300 ESPN įdarbinimas 2022 m. klasėje ir Hudsono kortelėESPN Nr. 2 „Quarterback Recruiter“ 2020 m. klasėje.

Ar Manningas geras? Jį įdarbinęs treneris ESPN sakė, kad jei jo pavardė būtų kitokia nei Manningas, jis vis tiek būtų 1-as žaidėjas savo klasėje.

„Jis turi didelę ranką“, – sakė treneris. „Jis judresnis, nei visi galvoja. Jis nepanašus į Manningą, kuris negali pajudėti. Jis iš bėdos. Jis neturi stabo kišenėje. Žaidė krepšinį ir gali dunkuoti.

„Jis yra pavyzdys, kuris gerai mato aikštę. Jis nepriims blogų sprendimų ir nepablogins blogų pjesių, be to, jis tikrai vadovauja nusikalstamumui.“

Manningas pavadintas futbolą mėgstančio Jimo Eli vardu. Konkurencingumas vidurinėje mokykloje jam buvo didžiausias dalykas, nes jis turėjo staigiai prisitaikyti prie koledžo. Tačiau Manningą pasamdžiusius trenerius sumušė jo darbo etika, nes jis priėmė smulkmenas.

„Buvau sužavėtas, kad jis išgyveno stresą“, – sakė treneris. „Jis turi gyventi su tuo spaudimu ir susidoroti su viskuo. Tai gali būti geras pokytis jam. Jis tai darė visą savo vidurinės mokyklos gyvenimą. Joks lygis nebus didelis.“

READ  Afganistane per žemės drebėjimą žuvo mažiausiai 1000 žmonių ir daugiau nei tuzinas buvo sužeista

O Teksaso „Longhorns“ yra pasiryžę savo kelionei sukurti SEC palapinės grotuvą. Teksasas pernai Arkanzase nukrito 40:21 – tai barometras, nurodantis, kiek toli programa turi nueiti, kad galėtų konkuruoti konferencijos paketo viduryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.