Rafaelis Nadalis nugalėjo Novaką Džokovičių ir prasibrovė į „French Open 2022“ pusfinalįCNN

Teniso superžvaigždė Rafaelis Nadalis Nugalėjo ilgametę varžovę ir pasaulio Nr.1 Novakas Džokovičius At Rolandas Krosas Anksti trečiadienį pateko į „French Open“ pusfinalį.

59-oji dalis Sluoksnių konkurencija Dar vieną trilerį tarp dviejų visų laikų teniso grandų Nadalis laimėjo 6-2, 4-6, 6-2, 7-6 (4).

Vietos laiku Paryžiuje vos po 1 val. pasibaigęs ketvirtfinalis truko daugiau nei keturias valandas ir buvo vienas laukiamiausių turnyre.

35-erių ispanas iškovojo 14-ąjį „French Open“ titulą. 22-asis didelis titulas.

Nadalis pusfinalyje susikaus su vokiečiu Alexu Sverre’u. Sverevas tapo 3-iu pasaulio žaidėju, 19-metis ispanas ir 6-as žaidėjas pasaulyje. Carlosas Alcaras Antradienį keturiuose setuose.

Per savo akistatos Nadalis Džokovičių įveikė 29 kartus, daugiau nei bet kurie kiti du vyrai profesionalų žaidimo eroje, o Džokovičius laimėjo 30 kartų.

Per ilgą Natalie karjerą „Roland Garros“ ji sužaidė 113 rungtynių ir laimėjo 110. Džokovičius buvo atsakingas už du iš šių trijų pralaimėjimų Paryžiuje.

Tačiau ar šių metų „French Open“ varžybos gali būti paskutinės Nadalo rungtynės? 13 kartų Rolando Keroso čempionas, kovojantis su kankinančia kojos trauma, nėra tikras.

Sekmadienį po penkių setų pergalės prieš Felixą Agarą-Aliasimą 16-ajame ture, Nadalis pasakė: „Prieš dvi su puse savaitės, po Romos, kurią turėjau (teigiamos viltys), net nežinau. Gali būti čia. Taigi džiaugiuosi, kad būsiu čia dar vienerius metus. Ir nuoširdžiai, aš nežinau, ar visos rungtynės, kurias čia žaisiu, bus paskutinės mano rungtynės Rolando krose per mano teniso karjerą.

Po pergalės keturiais setais prieš Džokovičių jis žurnalistams sakė, kad tai buvo „viena iš šių nepamirštamų naktų“ ir kad jis „įdės viską“ bandydamas „žaisti šias rungtynes ​​su geriausia atmosfera“.

„Publika buvo nuostabi nuo pat rungtynių pradžios“, – sakė Nadalis. „Nežinau. Manau, jie tikriausiai žino, kad manęs čia nebus (daug kartų).

Natalie buvo paklausta, ar ji neturi papildomos emocinės naštos, žinodama, kad kurios nors rungtynės gali būti jos paskutinės rungtynės.

„Nežinau, kas bus. Kaip jau sakiau, žaisiu šias rungtynes, nes esame pasiruošę žaisti šias rungtynes, bet nežinau, kas čia nutiks“, – sakė jis.

„Aš laikau koją ties tuo, ką turiu, todėl jei tame nerasiu patobulinimo ar nedidelio sprendimo, man pasidaro labai sunku“.

Nadalis sakė, kad džiaugiasi kiekviena „Roland Garros“ diena „per daug negalvodamas apie tai, kas nutiks ateityje“ ir „toliau kovos, kad rastų sprendimą“.

Po rungtynių Džokovičius pasveikino Nadalą „parodžius, kodėl jis yra toks puikus čempionas“. Žinote, psichiškai sunku ten išlikti ir baigti rungtynes ​​taip, kaip jis padarė.

Pasaulio numeris 1 sakė: „Atidaviau viską, ką galiu“, bet „žinau, kad galėjau žaisti geriau“.

„Didžiuojuosi, kad kovojau iki paskutinio šūvio. Kaip sakiau, žinote, šiandien pralaimėjau puikiam žaidėjui… Keturių valandų mūšyje turiu susitaikyti su šiuo pralaimėjimu.

READ  Prancūzijos rinkimai: Macronas prarado absoliučią daugumą parlamente dėl „demokratinio šoko“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.