Ramsas Aaronas pertvarko Donaldo kontraktą ir taps geriausiai apmokamu ne QB NFL istorijoje

Būsimoji „First-Vote“ šlovės muziejus buvo sužavėta idėja pasitraukti iš žaidimo po to, kai „Super Bowl“ laimėjo LVI. Jis netgi buvo įrašęs, kad grįš, jei Rameris atvyks Sugrąžino pagrindinius žaidėjus Kaip Van Milleris ir Odelis Beckhamas, bet ne Milleris Pasirašė Nepasirašė sutarties su Buffalo ir Beckhamu.

Galų gale pinigai nesvarbu. Donaldas atkūrė rinką, kurioje jis jau sėdi, vidutiniškai nuo 22,5 mln. USD per metus iki 31,6 mln. USD per metus ir pirmavo lygoje. Nauja vidutinė kompensacija yra 10 milijonų dolerių per metus didesnė nei kito artimiausio namų gynybos žaidėjo (Giants Leonard Williams).

Pinigai, kaip visi žinome, yra verti. Donaldas yra septynis kartus „All Pro“ ir aštuonis kartus „Pro Bowler“, visų 2010 m. šlovės muziejaus komandos narys, tris kartus AP NFL gynėjas ir 2014 m. metų gynėjas. Didžiąją savo karjeros dalį Donaldas buvo meistriškumo pavyzdys, o „Rams“ pasirodė esąs teisus, išleisdamas 13-ą bendrą jo pasirinkimą iki 2014 m.

Su tikslu Paleidžia dar kartą 2022 metais Avinai vėl galės jaustis labiau pasitikintys savo šansais su Donaldu. Generalinis direktorius Les Snead praleido dar vieną svarbų dalyką savo darbų sąraše.

READ  Pageidautini dojenai „Liverpool“, Madrido „Real“ ir „Modern Game“ | Futbolas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.