Revoliucinė „Golden State Warriors“ apkabino senosios mokyklos kamuolį ir nugalėjo Lucą Dončičių bei Dalaso „Mavericks“.

SAN PRANCŪZIKA – kažkas išaušo Stephenas Curry Kai „Golden State Warriors“ surengė pirmą oficialią titulo paiešką per beveik trejus metus: dabar jis jau senas.

„Kai pažvelgi į kai kuriuos iš tų vaikinų, prisimeni, kokie jie jauni“, – sakė Curry, galvodamas apie puikų NBA pasirodymą „Warriors“ ruošiantis „Mavericks“ atvykimui į San Franciską. “Jasonas Totamas Yra 24. Lukas [Doncic] Yra 23. Taip [Morant] Buvo 22 metai. Tai yra ta dalis, kai jūs galvojate „velnias, jie tikrai jauni“. Jūs galvojate apie tai, ką veikėte tokio amžiaus, ir bandote sugalvoti šią sceną [play] Krepšinio atkrintamosios varžybos“.

NBA jau seniai buvo gerontokratija, lyga, kurią valdo veterinarijos gydytojai, kurie gerbia aukštumų mokyklą, o kartais ir persekiojimą, prieš atsisakydami išdidumo. Kai kurios NBA žvaigždės pastaraisiais dešimtmečiais čempionato trofėjų kėlė į savo pirmenybę – tikrai ne be didelės pagalbos. Netekęs Carrie, ilgamečio mylimo Amerikos mažojo brolio, kuris, būdamas 34 metų, baigė vyresniojo politiko mokslus, Dancigas planuoja paspartinti savo kelią.

Trečiadienio vakarą „Warriors“ 1-ųjų rungtynių pergalė 112:87 prieš Dalaso „Mavericks“ Chase centre laiku priminė, kad NBA čempionatai vis dar yra geriausias įkvėpimo šaltinis. Nors jį saugojo kieta „Mavericks“ gynybinė apsauga Reggie Bullock, Tonsiko atakos taikinys buvo retkarčiais nenatūraliai netikslus antrasis gynėjas nuo baudų metimo linijos. Pirmosiose šio Vakarų konferencijos finalo rungtynėse jis pirmavo visus žaidėjus pagal taškus (21), atkovotus kamuolius (12) ir rezultatyvius perdavimus (keturis, lygiosios su dar keturiais), o pirmą kartą per savo atkrintamųjų varžybų karjerą tai padarė visose trijose. padaliniai. ESPN statistikos ir informacijos duomenys.

„Mes labai patogiai jaučiamės šioje platformoje“, – sakė Carrie. „Esu labai dėkingas už tai, kad grįžau čia, ir didesnis skubos jausmas nepraleisti progos. Kas žino, kaip viskas klostosi, bet aš mėgaujuosi kiekviena jos dalimi. Žinau Molis [Thompson] Tai yra, aš žinau Tremondas [Green] Taip yra todėl, kad šiuo metų laiku prasmingų žaidimų nežaidėme dvejus metus. Tai ypatinga.“

READ  Pirminių rinkimų tiesioginiai pranešimai: Kalifornijos ir Naujojo Džersio naujienos

Victory Curry arba Warriors nėra pati meniškiausia jų firminio stiliaus paroda. Iš pradžių jie buvo skubūs ir buvo keletas klasikinių klipų, skirtų patentuotam skliautui. Nepaisant to, buvo daug atvejų, kai „Warriors“ nuosekliai atskleidė telepatiją, akimirkų, kai Greeno gynybinė gynyba sunaikino didelę Dalaso šūvio bandymo procentą arba Čarlis išėjo iš bėdos mandagumo dėka. Kevonas Looney. „Warriors“ didžiąją nakties dalį atsisuko prieš „Mavericks“, kurie norėjo leisti Tonzi atskirai perimti kamuolį pusę aikštės. Ačiū už gynybinę misiją Andrew WigginsasPirmasis Dancigo „Warriors“ konferencijos finalas apsunkino jo gyvenimą.

Jis taip pat yra serijos pradžios žaidėjas, pranešantis apie Golden State įtaką tendencijoms, kurios nulems NBA krepšinį 2022 m. 19 Jie vykdė vienos nakties 5 išėjimų programą, kad maksimaliai padidintų šūvius ir atstumą, nei iš už kreivės, kurią kariai įveikė per nusileidimo bėgimą. Visais laikais „Warriors“ rėmėsi plonu centru, turinčiu ribotą atstumą, kad maksimaliai padidintų savo vidinę gynybą ir atsinaujinimą, ir atmušdavo dvigubai daugiau metimų iš ilgo vidutinio nuotolio nei iš krašto.

2010-aisiais lygoje revoliuciją sukėlusiai komandai Golden State buvo tikrai juros periodas – ir absoliučiai veiksminga.

„Komandos išmuša mus iš trijų taškų linijos“, – sakė Thompsonas. „Šiuo metų laiku – [coach] Steve’as [Kerr] Ant jo visada bus liutnios-vidutinio diapazono šuolis. Andrew, Steff ir aš, [Jordan Poole]Šį vakarą mums tai pavyko“.

READ  Besiveržiančios Rusijos pajėgos pasiekia pagrindinį greitkelį iš Donbaso miestų

Neretai net patys aršiausi idealistai sulaukia pragmatizmo sulaukę vidutinio amžiaus. Kopdami į didybę, „Warriors“ pažeidė įprastas NBA krepšinio taisykles, kai kurias perrašė, o kai kurias sukūrė naujas. Dabar, trejus metus dykumoje netekusi traumų ir pagrindinių prisidėjusiųjų, komanda priėmė Homespoon Warriors išminties ir praktinės magijos derinį.

Nors „Warriors“ puikiai supranta, kad Dalasas gali negalvoti apie siaubingus šaudymus, kuriuos praėjusią savaitę išleido „Phoenix Sun“, „Mavs“ greičiausiai praleis daugiau nei tris ketvirtadalius serijos pastangų.

Savo ruožtu Curry, kuris praėjusį savaitgalį baigė Davidsono koledžą, yra naujos NBA žvaigždžių klasės mentorius ir varžovas. Sužydėjęs palyginti vėlai, Curry nustebino Moranto darbu ir lyderyste per „Warriors“ serijos pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ konferencijos pusfinalyje. Curry taip pat pripažino, kad ateityje bus nelengva sustabdyti jauną Grizzly atlikėją.

Tačiau amžius patvirtina pasitikėjimą savimi. Trys žiedai, du MVP apdovanojimai ir vaikinas, pakeitęs NBA krepšinio žaidimo būdą, jam sako, kad gali be nesėkmių pasitikėti savo instinktais. Amžius primena Curry, kad laikrodis tiksi.

„Aš nesistengiu pretenduoti į „seno berniuko“ žymą“, – prieš 1-ąsias rungtynes ​​sakė Curry. „Bet kaip jie alkani, kad mes tai darytume“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.