Ryanas Kelly: FTB areštavo Mičigano respublikonų kandidatą į gubernatorius, apkaltintus dalyvavimu sausio 6-osios riaušėse.

40 metų Kelly iš Allendale, Mičigano valstijoje, buvo suimta Alentale, apkaltinta „2021 m. sausio 6 d., padarius pažeidimą“, – sakė JAV advokatų kontoros Kolumbijos apygardoje atstovas Billas Milleris.

Kelly buvo paleista už užstatą po to, kai vėlai ketvirtadienį pirmą kartą pasirodė Mičigano federaliniame teisme. Išėjęs į laisvę jis pasveikino savo šalininkus prie teismo, pakėlė nykštį ir juos apkabino, sakė įvykio vietoje buvę žurnalistai.

Detroito FTB biuras patvirtino Kelly suėmimą ir pranešė, kad ketvirtadienio rytą jo namuose buvo atlikta krata.

„Galiu patvirtinti, kad FTB agentai iš Grand Rapidso biuro įvykdė arešto ir kratos orderį pono Kelly namuose Allendale, MI. Šiuo metu negaliu pateikti jokios informacijos apie ponui Kelly pateiktų kaltinimų pobūdį“, – sakė jis. Mara Schneider. , FTB Detroito biuro viešųjų ryšių pareigūnas rašytiniame pareiškime teigė, kad tikisi, kad „ateis“ daugiau informacijos.

CNN kreipėsi į Kelly kampaniją.

2020 m. Kelly, nekilnojamojo turto brokeris, pradėjo vadovauti mitingams prieš Govt-19 užraktus ir įsakymus Mičigane. Pagal jo svetainę. Jis sakė vadovavęs mitingams prieš vyriausybės apribojimus valstijos sostinėje ir Grand Rapids mieste Lansinge.

Gubernatoriaus kandidatas pridūrė, kad per protestus 2020 m. vasarą „aš gyniau pilietinio karo statulą jo gimtajame mieste Allendale“.

Respublikonai vaidina sausakimšą lauką, norėdami susidoroti su demokratų gubernatore Gretchen Whitmer. Vienas kruopščiausiai stebimų šalyje Šios rudens kampanijos.

Kelly suėmimas prideda dar vieną posūkį ir taip audringai respublikonų pirminei kovai. Tai įvyko po to, kai Mičigano apeliacinis teismas anksčiau šį mėnesį atmetė dviejų respublikonų kandidatų bandymus įtraukti savo vardus į pirminį gubernatoriaus balsavimą rugpjūtį.

Kandidatai verslininkas Perry’is Johnsonas ir finansų patarėjas Michaelas Margie pateikė ieškinius po to, kai Mičigano „Canvasser“ valdyba praėjusį mėnesį užblokavo tai, ką nusprendė valstijos rinkimų biuras. Penki kandidatai į gubernatorius Nepakanka galiojančių parašų, kad būtų galima dalyvauti balsavime.

Vienbalsis teismo sprendimas buvo didelė nesėkmė nukentėjusiems kandidatams, įskaitant buvusį Detroito policijos viršininką Jamesą Craigą, kuris pateikė teisinius iššūkius, bandydamas atnaujinti savo kampanijas. Kelly nebuvo tarp kandidatų, kuriuos paveikė parašo problema.

READ  Bidenas pasirašė Indijos ir Ramiojo vandenyno prekybos susitarimą, įspėdamas apie infliaciją

Parašo išdavimas paskatino varžybas dėl gubernatoriaus Mičigano valstijoje, likus dviem mėnesiams iki pirminių rinkimų rugpjūčio mėn.

Ši istorija buvo atnaujinta su papildoma informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.