Shay Mitchell pasidalijo pirmąja savo antrosios dukters nuotrauka su vaikinu Mad Babeliu

Shay’us MitchellasJo šeima šiek tiek pagausėjo. Sekmadienį, birželio 5 d., Mitchell socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė pirmąją savo antrosios dukters Romos nuotrauką. Dieną prieš tai ji patvirtino Žmonės Ji ir jos penkerių metų partneris, Pašėlęs Babelis, gegužės pabaigoje pasveikino savo mažylį. Pora yra 2 metų Atlas Nova tėvai.

Mitchell pirmą kartą paskelbė, kad laukiasi antrojo vaiko vasarį. The „Mieli melagiai“ „Bitter Instagram“ tinkle aktorius pasidalijo naujienomis apie sielvartą, kurį jautė netekęs močiutės, ir sunkumus, kaip subalansuoti džiaugsmą dėl naujo šeimos papildymo.

„Atsisveikinimas su mylimu žmogumi, mėgaujantis džiaugsmu priimti kitą šiame pasaulyje ir kartu būti didžiuoju gyvenimo ratu“, – savo įrašo antraštėje rašė jis. „Šis sezonas man yra pats sudėtingiausias iki šiol. Negalėjau nepagalvoti, kad tai yra visatos planas, žinodamas, kad man reikia dar vieno pasaulinio džiaugsmo, kad sušvelninčiau vieno iš svarbiausių žmonių mano gyvenime netektį. “

Aktorius pasidalijo, kaip paguodžia buvo dalintis kosminiu ryšiu su savo vaiku ir jį mylinčia močiute. „Močiute, aš tavęs pasiilgau kiekvieną dieną. Mažute, labai džiaugiamės galėdami su tavimi susipažinti“, – rašė ji. – Atsidūstu su palengvėjimu, žinodama, kad jūs jau esate taip kosmiškai susiję.

Mitchellas dabar atskleidė, kad Romas ir jo močiutė dar geriau bendraus per kūdikio vardą. „Tais pačiais metais, kai netekau svarbiausio žmogaus gyvenime, sulaukiau antrosios dukros, tačiau vienas dalykas mano sieloje išlieka nepakitęs – jie praleido laiką kartu, o tai man teikia ramybę ir džiaugsmą. Mano geriausias draugas, sielos draugas, “ žmogus, „mano močiutė Tu labai džiaugiesi, kad atėjai čia vardu Romain.

Mitchellas visada buvo sąžiningas apie savo tėvystės kelionę. „Tu“ žvaigždė atviravo apie anksčiau patirtą patirtį Nėštumo praradimas 2018 metais ir prekyba Prenatalinė depresija Kol ji nekantriai laukė atlaso. Dalindamasis savo kovomis, Mitchellas taip pat dalijasi džiaugsmu, kurį jam teikia motina.

READ  S&P indeksas krito nuo praėjusią savaitę vykusio mitingo, kurio centre buvo infliacija

– Tiesa ta, kad aš nežinojau, kad galiu ką nors panašaus mylėti, kol tu atėjai. Shay rašė „Instagram“. Gimus pirmajai dukrai. „Įdomu, ar žmonės taip sako, bet tą minutę, kai susitikome, atrodė, kad visas mano kūnas pasikeitė į cheminę sielos sudėtį.

Susijęs: Shay Mitchell dalijasi žvilgsniu į pirmuosius Baby Atlas metus – siurbimą, sauskelnes ir viską

Dabar, kai jis ir Babelis oficialiai pasveikino savo antrąjį vaiką pasaulyje, neabejojama, kad Mitchellas ateityje pasidalins dar aktualesnėmis mamos akimirkomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.