S&P 500, Nasdaq krito nepastovioje sesijoje, nes technologijų akcijos krenta

Investuotojų susirūpinimui dėl ekonomikos augimo ir kylančių palūkanų normų ir toliau slegiant rinkas, JAV akcijų indeksai krito, o technologijų akcijų pardavimas gilėjo.

S&P 500 indeksas antradienio popietę nukrito 1,2%. „Tech-Heavy Nasdaq Composite“ krito 2,6%, o „Dow Jones Industrial Average“ – 0,2%. Visi trys indeksai pakilo po pietų po rytinio prekybos kritimo.

Bandydami nubrėžti JAV ekonomikos trajektoriją, investuotojai svarsto įvairius signalus. Daugelis nerimauja, kad Federalinio rezervų banko griežtesni planai mažinti infliaciją gali paskatinti ekonomiką į recesiją.

„Paprastai posūkio katalizatorius yra centrinis bankas“, – sakė Russas Kosterichas.

Juodas akmuo.

„Šiuo metu, atsižvelgiant į tai, kad jie turi daug nuveikti, kad sumažintų infliaciją, Fed akivaizdžiai sunku atsigauti.

Antradienio nuostoliai rodo staigų atsitraukimą nuo pirmadienio. Kai mobilizuojami pagrindiniai JAV kodai Po nepastovios prekybos sesijos praėjusią savaitę. Bet pirmadienis buvo vėlyvas Įspėjimas apie pelną ir pajamas Iš socialinės žiniasklaidos įmonės

Snap

Vėl sugadino investuotojų nuotaiką. Nuviliantis pareiškimas antradienį Naujų būstų pardavimas JAV sumažėjo balandį Ir nuotaika išblėso.

Antradienio popietę „Snapdragon“ akcijos nukrito 44 proc., kai investuotojai nesuprato komentarų, kad makroekonominė aplinka buvo prastesnė nei tikėtasi. Susirūpinimas dėl „Snap“ pajamų iš reklamos sutrikimų išplito ir dėl kitų šiais metais paveiktų technologijų akcijų.

Meta platformos

7,9 % ir Google tėvų

laiškus

Sumažėjo 5,1 proc.

Tuo tarpu vyriausiasis ekonomistas Stevenas Ricciuto teigė, kad būsto pardavimo duomenys, kurie neatitiko ekonomistų lūkesčių, yra dar vienas požymis, kad centrinio banko palūkanų kėlimas jau stabdo realiąją ekonomiką.

Misuho

JAV obligacijos.

„Tai labai silpnas skaičius“, – sakė jis ir pridūrė, kad ši tendencija rodo, kad vis daugiau būsto pirkėjų išstumiami iš rinkos. Hipotekos palūkanų norma didėja.

READ  Princo Harry ir Megan dukters Lilliput nuotraukos, kurioms Didžiojoje Britanijoje sukanka 1 metai

Susirūpinimas dėl augimo sulėtėjimo esant aukštai infliacijai buvo vienas iš stimulų, dėl kurių S&P 500 indeksas nuo sausio iki pirmadienio sumažėjo 17%. Investuotojai dabar atidžiai stebi, ar S&P 500 pateks į meškų rinkos regioną, kuris nuo pastarojo pakilimo ribojasi bent 20 proc. Penktadienį lyginamasis indeksas baigėsi anksčiau nei lokių rinka Vėlyvą sesiją išgelbėjo mitingas.

Antradienį fizinėje ekonomikoje įsitvirtinusios akcijos ir toliau darė trumpus nuostolius arba augo, nes didelės technologijų įmonės krito. S&P 500 sektoriai, tokie kaip vartojimo prekės, energetika ir nekilnojamasis turtas, po pietų pastebėjo teigiamus žingsnius.

Timas Courtney, „Exencial Wealth Advisors“ vyriausiasis investicijų pareigūnas, suabejojo ​​infliacija ir centrinio banko reakcija kaip požymiu, kad pagrindinė ekonomikos būklė daugeliui investuotojų kelia didesnį susirūpinimą.

Turto valdymo klientai šiais metais pagerėjo akcijų rinkos nuosmukį, tačiau meškų rinkos lygiui artėjant prie S&P 500, jų baimės išaugo, sakė p. Courtney pasakė.

„Praėjusią savaitę, kai priartėjome prie stebuklingo meškų turgaus draudimo, manau, pradėjo kilti rūpesčių“, – sakė jis.

Technologijų akcijų akcijos antradienį padidino vyriausybės vertybinius popierius investuotojams, o 10 metų trukmės JAV iždo indekso pajamingumas pirmadienį sumažėjo iki 2,756% nuo 2,857%. Kylant kainai obligacijos pajamingumas mažėja.

Ponas Blackrockas. Kostericho teigimu, šiemet nepastovi prekyba tiek akcijų, tiek obligacijų rinkose paskatino jo grupę išlaikyti daugiau pinigų fondo portfelyje.

„Akcijų rinkų svyravimai yra akcijų rinkų svyravimų priežastis“, – sakė jis. „Tokiu būdu pinigai tampa vienu veiksmingiausių rizikos mažinimo veiksnių.

Nuviliančios pajamos ir įspėjimai visoje įmonių aplinkoje padidino baimę.

Abercrombie & Fitch

Po nuostolio per pirmąjį ketvirtį dėl didelių sąnaudų, antradienį jis tapo naujausiu mažmenininku, sužaviusiu investuotojus. Bendrovės akcijos atpigo 31%.

READ  NBA superžvaigždė LeBronas Jamesas oficialiai yra milijardierius

Ponas iš Mizuho. Ricchiuto perspėjo, kad Volstryto įmonių pelno lūkesčiai gali dar labiau susilpnėti ir nukristi akcijų kainas, nes vis daugiau analitikų pritaria tvirtam centrinio banko įsipareigojimui kontroliuoti infliaciją.

Tačiau yra vilties prošvaistės. Pirmadienį,

JPMorgan Chase

Sakė Atrodo, kad Amerikos vartotojų finansinė būklė yra gera. Tačiau, kai kompanija „Snap“ sužinojo, kad sangvinikas buvo greitai subalansuotas. Anksčiau įspėjimas apie pajamas nebuvo paskelbtas.

„Kurį laiką važiuosime amerikietiškais kalneliais, o investuotojai vis dar laikysis patikimesnių duomenų taškų ir susidurs su naujais nusivylimais, kai kalbama apie kitą žemesnę liniją“, – sakė Hargreaves vyresnioji investicijų ir rinkos analitikė Susannah Streeter. Lansdaunas. . „Dar nežinome nei viso palūkanų normų didinimo kelio, nei kiek lankstūs bus vartotojai“.

Nepaisant plačiai paplitusių technologijų pardavimų antradienį, rinkoje buvo ryškių dėmių.

Priartinkite vaizdo kontaktus

Vaizdo konferencijų paslauga po bendrovės išaugo 4,6%. Pakėlė pelno perspektyvą.

Aukso, kito saugaus prieglobsčio, kaina pakilo 0,9% iki 1864,40 USD už Trojos unciją.

Prekiautojai pirmadienį dirbo Niujorko vertybinių popierių biržoje.


Nuotrauka:

Spencer Flat / Getty Images

„Brent“ rūšies naftos kaina pakilo 0,2 proc. iki 113,69 USD už barelį – tarptautinį etaloną.

„Naftos kainos šiek tiek krito dėl pasaulinio augimo, o tai nėra pagrindinis pasaulio ekonomikos sveikatos rodiklis.

Europoje Pan-continental Stoxx Europe 600 prarado 1,1 proc. Azijoje Honkongo Hong Cheng atpigo 1,7%. Japonijos Nikkei 225 smuktelėjo 0,9 proc., o Kinijos Šanchajaus jungtinis smuko 2,4 proc.

Rašykite Caitlin McCabe adresu [email protected] ir Mattui Grossmanui adresu [email protected]

Autoriaus teisės © 2022 Dow Jones & Company, Inc. Visos teisės saugomos. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.