S&P indeksas krito nuo praėjusią savaitę vykusio mitingo, kurio centre buvo infliacija

2022 m. kovo 21 d. prekybininkai dirba Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE) Niujorke, JAV. REUTERS / Brendanas McDermidas / Failo nuotr

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Gegužės 31 d. (Reuters) – S&P 500 indeksas antradienį smuko po tris sesijas trukusio ralio, nes nepastovi naftos prekyba susikoncentravo į infliaciją, o investuotojai neigiamai reagavo į Federalinio rezervų banko pareigūno pastabas.

Praėjusioje sesijoje gerai pasirodęs S&P Energetikos departamentas (.SPNY) Naftos kainos smuko po pranešimo, kad kai kurios OPEC narės svarsto idėją sustabdyti Rusiją nuo naftos gavybos susitarimo, o tai paskatino žymiai daugiau žalios naftos pumpuoti kitiems gamintojams.

Antradienį JAV prezidentui Joe Bidenui ir Federalinio rezervų banko pirmininkui Jerome’ui Powellui susitikus aptarti infliacijos, Federalinio rezervų banko politika buvo investuotojų dėmesio centre. Skaityti daugiau

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Tai įvyko po to, kai Centrinio banko valdytojas Christopheris Walleris pirmadienį pareiškė, kad JAV Federalinis rezervų bankas turėtų būti pasirengęs per kiekvieną susitikimą padidinti palūkanų normas puse procentinio punkto, kol infliacija bus suvaldyta. Skaityti daugiau

„Rinka bando rasti galutinį žaidimą Federeriui“, – sakė Jackas Janasievichas, „Natixis Investment Management Solutions“ portfelio valdytojas.

Nors žemesnės žaliavų kainos yra gera naujiena akcijoms ilgalaikėje perspektyvoje, OPEC ir Rusijos ataskaitos poveikis energetikos sektoriui antradienį galėjo šiek tiek paskatinti platesnę rinką.

„Tai yra kažkas, kas išlaiko rinką ant krašto“, – sakė Janasjevičius. „Kai mes pradėjome, sektorius, kuris mus pakėlė aukštyn, buvo energetika.

Pirminiais duomenimis, S&P 500 (.SPX) Ji prarado 24,52 punkto arba 0,59% ir užsidarė iki 4 133,72 punkto, o Nasdaq jungtis (.IXIC) Jis prarado 48,62 taško, arba 0,40%, iki 12 082,51. Dow Jones Industrial Average (.DJI) 190,80 punkto arba 0,57% iki 33 006,27.

READ  Po to, kai Saudo Arabija padidino žalios naftos kainas, Brent pakyla virš 120 USD už barelį

Visi trys indeksai susibūrė praėjusią savaitę, kad nutrauktų dešimtmečius trukusią pralaimėjimų seriją.

Carol Schlieff, BMO šeimos biuro vyriausiojo investicijų pareigūno pavaduotoja, sakė, kad dėl neapibrėžtumo, įskaitant Rusiją ir Ukrainą, akcijų rinkoje jau kurį laiką prekiaujama į šoną.

„Iš dalies tai yra energijos kainos, nes jos iš tikrųjų daro įtaką žmonių polinkiui išlaidauti. Žmonės iš tikrųjų pastebi didesnes kainas maisto prekių parduotuvėse“, – sakė jis.

Anksčiau tą pačią dieną JAV vartotojų pasitikėjimas ir toliau nuosaikiai mažėjo dėl didelės infliacijos ir augančių tempų, o atskiras tyrimas parodė, kad JAV būsto kainų augimas kovo mėnesį pakilo iki rekordinio lygio. Skaityti daugiau

Kiti pagrindiniai šią savaitę laukiami duomenys yra mėnesiniai ne ūkių atlyginimų skaičiai, skirti nuorodoms darbo rinkoje.

JAV kotiruojamos Yamana Gold Inc. akcijos pakilo po to, kai Pietų Afrikos kalnakasys Goldfields Ltd. (GFIJ.J), Sutiko nupirkti Kanados kasyklą sudarant 6,7 mlrd. USD vertės visų akcijų sandorį. Skaityti daugiau

Dexcom Inc (DXCM.O) Gliukozės stebėjimo sistema šoktelėjo po to, kai gamintojas paneigė pranešimą apie derybas dėl susijungimo su insulino korporacija, insulino pompų gamintoja (PODD.O).

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Senato Curve, Anisha Sirkar, Devik Jain ir Sruthi Shankar pranešimas iš Bangalore; Marguerite Choi redagavimas

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.