Sprogimas netrukus po vidurdienio nugriaudėjo Ukrainos sostinėje Kijeve

Meras Vitalijus Kličko sekmadienio rytą sakė, kad Kijevą supurtė keli sprogdinimai, o pirmasis Ukrainos sostinės išpuolis per kelias savaites pamažu pradėjo normalizuotis mieste ir jo priemiesčiuose.

„Keli išsiveržimai sostinės Dornitskio ir Dniprovskio rajonuose“, – naujienų programėlėje „Telegram“ rašė Kličko. „Svetainėje paslaugos jau veikia“.

„Reuters“ liudininkai rado rūkantį Kijeve dar ilgai po sprogimų.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Mažiausiai vienas žmogus buvo paguldytas į ligoninę, tačiau iki ankstaus sekmadienio ryto nebuvo pranešta apie jokią mirtį, sakė Klitschko.

Istorinio Provery miesto, esančio už maždaug 20 km (12 mylių) nuo Kijevo centro, meras paragino žmones likti patalpose, kai sulaukė skundų dėl sklindančio dūmų kvapo.

Nepaisant Rusijos atakų prieš Ukrainą ir plataus masto naikinimo, gyvenimas Kijeve pastarosiomis savaitėmis buvo gana įžeidžiantis, o Maskva savo karinį dėmesį kreipia į rytus ir pietus.

Oro atakų sirenos ir toliau trikdys sostinės gyvenimą, tačiau jau keletą savaičių didesnių smūgių mieste nebuvo.

Kijevo Tornitsky rajonas kairiajame Dniebro upės krante driekiasi nuo miesto priemiesčių iki upės kranto, o Dnibrovskio rajonas į šiaurę nuo miesto yra kitoje upės pusėje.

Rytinėje Donecko srityje esančio Gramadorsko kaimo meras Oleksandras Konsarenko paskelbė nakties smūgius miestui, pridarančius daug žalos, tačiau aukų nėra.

Šeštadienį Ukrainos pareigūnai per kontrataką prieš Rusiją pareiškė, kad šalies kariai atkovojo karo draskomą Siverodonetsko miestą. Skaityti daugiau

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Parašė Lydia Kelly; Redagavo Raju Gopalakrishnan ir William Mallard

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

READ  Ramsas Aaronas pertvarko Donaldo kontraktą ir taps geriausiai apmokamu ne QB NFL istorijoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.