Sraigtasparnio katastrofa Vakarų Virdžinijoje: 6 žmonės žuvo per sraigtasparnio avariją netoli 17-ojo kelio Logano grafystėje.

Pasak Federalinės aviacijos administracijos, sraigtasparnis „Bell UH-1B“ sudužo apie 17 val.

Logano apygardos biuro ekstremalių situacijų valdymo direktoriaus pavaduotoja Sonia Porter CNN sakė, kad sraigtasparnis, žinomas kaip Hui, sudužo kaimo kelyje.

Rėjus Bryantas, Logano ekstremalių situacijų valdymo tarnybos vykdomasis pirmininkas, sakė, kad Vietnamo karo laikų sraigtasparnis stovėjo už Logano apygardos oro uosto ir buvo naudojamas turistiniams skrydžiams vykdyti. CNN dukterinė įmonė WSAZ.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai pamatė degantį malūnsparnį ir gaisrą užgesino, sakė Bryantas.

Bobby Childsas, gyvenantis maždaug už mylios nuo nelaimės vietos, paskambino 911 ir nuskubėjo į įvykio vietą, kai pamatė, kad sraigtasparnis pradėjo nebekontroliuoti, sakė jis. CNN dukterinė įmonė WSAZ. Nuvykusi ji pamatė bent vieną žmogų, įstrigusį sraigtasparnyje, kuris sprogo į gaisrą.

„Bėgau taip greitai, kaip galėjau, buvau apsaugotas, pakilau sraigtasparniu“, – sakė jis WSAZ. „Tačiau gaisras buvo labai karštas ir labai stiprus, ir žmogus iš ten neišlipo“.

Po avarijos įvykio vietoje pasirodė vienas iš savininkų, WSAZ sakė Bryantas, nors savininko neįvardijo.

A Trečiadienio vakaro tviterisGubernatorius Jimas Justice’as sakė: „Kathy ir aš meldžiamės už šeimas žuvusiųjų per šią tragišką sraigtasparnio katastrofą“.

Logano apygarda yra netoli Kentukio sienos.

FAA nurodė, kad FAA ir Nacionalinė transporto saugos valdyba ištirs avariją.

READ  Rusija teigia užėmusi geležinkelio mazgą Rytų Ukrainoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.