Susišaudymas Wolde pradinėje mokykloje: Teksaso viešojo saugumo direktorius policijos reakciją vadina „bloga nesėkme“CNN

Teksaso viešojo saugumo departamento direktorius antradienį sukritikavo teisėsaugos atsakymą Masinės šaudynės praėjusį mėnesį Vulverhamptone „Siaubinga nesėkmė“ ir Uvaldės mokyklos rajono policijos vadovas Pedro „Pete“ Arredondo griežtai kritikavo rezultatus.

„Yra įtikinamų įrodymų, kad teisėsaugos atsakas į išpuolį prieš Robą Elementary buvo katastrofiška nesėkmė ir prieštarauja viskam, ką sužinojome per pastaruosius du dešimtmečius po Kolumbino žudynių“, – Teksaso Senato specialiajam komitetui sakė pulkininkas Stevenas McGrathas. Apsaugokite visus teksasiečius.

„Praėjus trims minutėms po to, kai objektas pateko į vakarinį pastatą, buvo ginkluota pakankamai ginkluotų pareigūnų, kad būtų galima izoliuoti, nukreipti ir neutralizuoti objektą“, – tęsė jis. „Vienintelis dalykas, trukdantis atsidavusiems pareigūnams patekti į koridorius tarp 111 ir 112 kambarių, yra vizualinis vadas, nusprendęs pareigūnų gyvybes iškelti prieš vaikų gyvybes.

Po mėnesio ateina šokiruojantys komentarai Snaiperis su AR-15 tipo šautuvu 11.33 val. jis įėjo į dvi netoliese esančias klases ir nužudė 19 vaikų ir du mokytojus. Užpuolikas liko klasėje – nors viduje buvę vaikai skambino 911 ir maldavo pagalbos – kol galiausiai teisėsauga įsiveržė į kambarius ir jį nužudė 12.50 val., skelbia Visuomenės saugumo departamentas.

Neaišku, kas nutiko per tas 77 minutes, nes Teksaso pareigūnai pateikė prieštaringus atsakymo aprašymus.

McCraw komentarai antradienį buvo pirmas kartas, kai pareigūnas per kelias savaites pateikė svarbios informacijos apie susišaudymą. Jis teigė, kad laukiami rezultatai prieštarauja aktyvaus šaulio protokolui, siekiant greitai sustabdyti įtariamąjį.

„Pareigūnai turėjo ginklų, o vaikai nieko neturėjo. Pareigūnai turėjo šarvus, o vaikai nieko neturėjo “, – sakė McGrathas. „Pokolumbino doktrina yra aiški, įtikinama ir neaiški. Nustokite žudyti. Nustokite mirti.“

Viešojo saugumo departamento tvarkaraštis nurodo, kad per tris minutes nuo ginkluoto užpuoliko įėjimo į klasę į mokyklą atvyko 11 pareigūnų, daugelis su ginklais. Tada įtariamasis nušovė ir sužeidė kelis pareigūnus, kurie priėjo prie klasių, ir jie pasitraukė į koridorių, esantį už patalpų. Pareigūnų komanda tuomet liko ant šaligatvio ir 73 minutes nepriėjo prie durų.

„Kol jie laukė, įvykio vietos vadas laukė radijo ir ginklų“, – Arredonto pasakoja McGraw. „Tada jis laukė skydų. Tada laukė SWAT. Galiausiai laukė rakto, kurio jam niekada neprireiks.

Arredondo buvo Anksčiau sakė Tribune Jis nelaikė savęs tuometiniu vyriausiuoju vadu. Tačiau 11.50 val. pareigūnas Aradontui pasakė, kad jis vadovauja teisėsaugos veiksmams mokykloje, sakydamas kitiems, kad „vadovas yra atsakingas“ pagal Viešojo saugumo departamento nustatytą terminą.

Vėlyvas pirmadienis, CNN, The Teksaso tribūna Ir šis Ostino Amerikos valstybės veikėjas Kai kurie DPS peržiūrėjo laiko juostą ir atskleidė kitus policijos atsako trūkumus.

Pareigūnai iš pradžių teigė, kad įtariamasis Jis užsidarė už užrakintų durųNeleidžia pareigūnams šaudyti, kol jis sustabdomas po 77 min.

Tačiau, remiantis tyrimui artimų teisėsaugos šaltinių ir „Tribune“ bei „American-Statesman“ pranešimu, pirminiai įrodymai rodo, kad nė vienas pareigūnas nebandė atidaryti durų likus vos kelioms minutėms iki šaudymo.

Arredondo, kurį kiti pareigūnai įvardijo kaip incidento vadą, anksčiau pareiškė Teksaso tribūna Tai pareigūnai nustatė Klasės durys buvo užrakintos Ir sustiprintas plieniniu šuoliu, kuris būtų kliūtis galimam atsakui ar atsigavimui. Pasak jo, buvo bandoma rasti raktą durims atidaryti.

McGrath teigimu, pareigūnai neapsiėjo be ginklų ir įrangos. Tačiau apie 11.40 val., netrukus po to, kai užpuolikas pradėjo šaudyti į pareigūnus, Wolde’as paskambino Aradontui telefonu į policijos komisariatą ir paprašė pagalbos bei radijo, rašoma DPS stenogramoje.

„Dabar mes neturime pakankamai ugnies jėgos, visi tai yra pistoletai, o jis turi AR-15“, – sakė Arredondo. Pagal DPS stenogramą.

Pareigūnas taip pat sakė, kad pirmosiomis jų atsakymo minutėmis Holigano įvykio vietoje buvo rodomas gesintuvas, naudojamas priverstinai patekti, pagal chronologiją. Tačiau laiko juostoje buvo nurodyta, kad įrankis nebuvo įneštas į mokyklą ir nebuvo naudojamas tik praėjus valandai po pareigūnų atvykimo.

Apsaugos filmuotoje medžiagoje, kurią gavo Ostino Amerikos valstybės veikėjas, matyti, kad prieškambaryje 11.52 val., praėjus 19 minučių po to, kai užpuolikas įėjo į mokyklą, mažiausiai trys pareigūnai – du iš jų, atrodo, yra ginkluoti ginklais ir taktiniu skydu.

Iš viso pareigūnai priartėjo prie keturių mokyklos viduje esančių balistinių skydų, iš kurių ketvirtas buvo likus 30 minučių iki pareigūnų užpuolimo klasėje, nurodė „Tribune“, remdamasi teisėsaugos nuorašais.

Pasak JAV valstybės vadovo, pareigūnas pasakė, kad jie turėtų veikti.

„Jei yra vaikų, turėtume ten eiti“, – sakė pareigūnas. Kitas pareigūnas atsakė: „Tai spręs, kas bus atsakingas“.

Pasibaigus akistatai, Aradonta garsiai svarstė, ar valdžia nesvarstys „išstumti jį pro langą“, teigia šaltiniai teisėsaugoje. Kūno kameros stenograma parodė, kad 12.46 val. Arrotondo nurodė kitiems pareigūnams, kad jie turėtų išlaužti duris, jei SWAT reagavimo komanda būtų pasiruošusi, o tai atvyko po keturių minučių.

Aukos, 10 metų berniuko, tėvas sako pykstantis dėl naujų nuotraukų

Ataskaitoje, cituojant tris skirtingas naujienų organizacijas ir neįvardytus šaltinius, pabrėžiama, kad Teksaso pareigūnams trūksta viešo skaidrumo dėl tokio reikšmingo incidento. Ataskaitoje pabrėžiami jo demokratinio Teksaso senatoriaus Rolando Guterreso klausimai pirmadienį CNN, kodėl policija nebandė greitai išlaužti durų.

„Matome pareigūnus, turinčius pakankamai ginklų ir įrangos, kad galėtų įsilaužti į tą kambarį“, – sakė jis. „Nesuprantu, kodėl taip neatsitiko ir kodėl jie neišdaužė kambario.

„Tie atsakymai turėtų būti. Jie neturėtų būti taip iškraipomi žiniasklaidoje. Teisėsaugos institucija turėtų pasakyti, kas nutiko. Juokauja, kad mes tos informacijos negavome.

CNN susisiekė su Arredondo advokatu George’u Hyde’u ir Uvalde policijos departamentu, kad pakomentuotų pranešimus.

Arrotondo, kuris po šio incidento viešai nekalbėjo, sakė, kad liudys už uždarų durų Teksaso rūmų komitetui, tiriančiam antradienio šaudymą.

Naujoji ataskaita dar labiau supykdė sielvartaujančias šeimas, į kurių klausimus dar neatsakyta.

„Jaučiuosi piktas“, – sakė Jose Flores vyresnysis. Jo 10-metis sūnus Jose Floresas jaunesnysis., Vienas iš vaikų nužudytas. „Jie numetė mūsų vaikus, paliko juos ten ir išsigando, kas žino, jie verkia. Jie juos apleido“, – pasakojo Flores. CNN „Nauja diena“ Paklaustas apie naujausius atradimus.

„Jie turi būti apmokyti profesionalai“, – policijai sakė Floresas. „Nesuprantu, kodėl jie taip nenoriai grįžta atgal… Nesąžininga valandėlę atsitraukti ir palikti juos viduje su tuo šautuvu. Bailiu, bailu, bailu.

READ  Iga Sviatech laimi „French Open“, o Koko Kauf – moterų finale

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.