Tiger Woods pasitraukia iš PGA čempionato

Tada atėjo Cameron Young, jauna kylanti žvaigždė PGA Tour ir 43 metų dukart Masters čempionė Pappa Watson.

Šeštadienio vakaro rungtynių pabaigoje 27-erių Pereira, žaidžiantis antrajame pagrindiniame golfo čempionate, buvo pasitikintis savimi, drąsus ir vėl pirmavo pirmaujančiųjų sąraše. Po 69-ųjų trečiajame ture jis pateks į paskutinį turą sekmadienį trimis takų persvara prieš Jaladorisą ir anglą Matthew Fitzpatricką.

Pereira, suklupusi raundo viduryje, 13 ir 14 duobučių paukščių serija aplenkė kitus trečiojo rato varžovus. Tada, norėdamas nudžiuginti jį pilna 18-a žalia tribūna, jis baigė savo dieną nuskandinęs 27 pėdų paukščių balą, kad pasiektų rungtynių dešimtuką.

Nors Pereira užima 100 vietą pasaulyje ir nėra populiarus profesionaliame golfe, šiemet jis pateko į geriausių PGA turo trejetuką ir tris kartus laimėjo geriausios mažosios lygos trasos „Korn Ferry Tour“ ture. .

Jaladoris šeštadienį pradėjo neblogai – per praėjusius devynis kėlimus atliko keturis kartus ir 39 bėgimus, tačiau Rocky įsitvirtino išgydęs kai kurias savo bėdas ir pataikė 73.

Įveikęs pirmąsias dvi duobutes, Fitzpatrickas per visą savo raundą buvo jaunesnis nei penkerių metų ir surinko 67 bėgimus.

Youngas, Davido Youngo, ilgamečio golfo žaidėjo Sleepy Hollow Country Club Niujorko pakraštyje, tėvas, įvarė 296 jardų baro 4 17-ą duobę į žalią aikštelę ir pareikalavo delspinigių už trumpakojį erelį. Su keturiais sparnuočiais per savo raundą Youngas surinko 67 taškus ir buvo ketvirtas iki penkių taškų.

READ  QB Arch Manning, Nr. 1 Recruitment in Class 2023, Teksasas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.