Uvaldės mokyklos apylinkės policijos vadovas atostogauja po masinių šaudynių

Mokyklos rajono policijos pajėgų Volde, Teksaso valstijoje, vadovas buvo išleistas administracinių atostogų po to, kai valstijos vyriausiasis policijos pareigūnas buvo pripažintas kaltu praėjusį mėnesį vilkinus susirėmimą su užpuoliku Robo pagrindinėje mokykloje, trečiadienį pranešė mokyklos rajonas.

Direktorius Pete’as Aradonta buvo vienas pirmųjų pareigūnų, atvykusių į mokyklą po gegužės 24 d. šaudymo. Pasak Valstybės policijos direktoriaus Steveno McGrath, jis taip pat buvo incidento vadas, į kurį reikėjo reaguoti, ir tai buvo p. McGrathas paskambinoBloga nesėkmė.

Kelių įmonių pareigūnai įėjo į mokyklą praėjus kelioms minutėms po to, kai užpuolikas pradėjo šaudyti į dvi sujungtas klases, tačiau laukė daugiau nei valandą ir susidūrė su juo. Devyniolika mokinių ir du mokytojai Žuvo per išpuolį.

Mokyklos rajono inspektorė Hall Harrell sakė Pranešime spaudai Prieš priimdamas asmeninius sprendimus, jis planavo „palaukti, kol baigsis teismo procesas“. Tačiau jis sakė, kad nusprendė išleisti lyderį atostogų dėl „likusių neaiškumų ir nežinomo laiko, kada sulauksiu rezultatų“.

Atsakymas į šaudymą ir policiją šiuo metu yra p. McGrath viešoji gynyba yra sulaukusi daugybės užklausų, įskaitant JAV teisingumo departamentą ir specialią Teksaso įstatymų leidybos komisiją.

Dr. Harrellas sakė, kad departamentui vadovaus leitenantas Mike’as Hernandezas. Jame yra šeši uniformuoti nariai ir jos jurisdikcijai priklauso Vulverhamptono mokyklos.

Pirmininkas Arredonto palaikė jo sprendimą, pridūrė jis Interviu šį mėnesį Jis netikėjo, kad yra atsakingas už atsakymą Robo pagrindinėje mokykloje. Jam atstovaujanti advokatų kontora trečiadienį plačiau komentuoti atsisakė.

Likus dienai iki mokyklos rajono pabaigos, Voldo miesto taryba, išrinkta prieš pat susišaudymą, vadovui Arrotondo neleido išeiti. Po išpuolio jis viešuose posėdžiuose nepasirodė ir po trijų posėdžių be atostogų gali būti priverstas užleisti tarybą.

READ  Ramsas Aaronas pertvarko Donaldo kontraktą ir taps geriausiai apmokamu ne QB NFL istorijoje

Artėjant antradienio vakaro balsavimui, kai kurie Voldo tėvai ir gyventojai kreipėsi į tarybą ir griežtai pasisakė prieš vadą Arredonto.

„Turime jūsų maldauti, kad padarytumėte ką nors, kad šis žmogus išmuštų iš mūsų veido“, – sakė Berlinda Ariola, amerikiečio Joe Garza močiutė. Susitikimo metu, Vilkėdama velionės anūkės marškinius. „Jis mūsų pasiilgo. Nedarykite tos pačios klaidos, kurią padarė jis, ir neapgaudykite mūsų.

Daugelis minios plojo, kai taryba pranešė, kad atsisako vyriausiojo Arrotondo išvykti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.