Užfiksuoja stulbinantį tikslinio pelno kritimą. Atsargos mažėja

„Wall Street“ prognozės neatrodė prastos, mažmenininkas pranešė, kad pirmąjį ketvirtį pelnas sumažėjo 52%. Bendrovė kaltino dideles išlaidas dėl nuolatinių tiekimo grandinės sutrikimų. Dėl plačiai paplitusios infliacijos vartotojai susilaiko nuo būtiniausių pirkinių.

Akcijos Tikslas (Skaitmenų) Trečiadienio popietės prekyboje akcijos atpigo 27%, o tai reiškia blogiausią dieną nuo 1987 m.
„Target“ blogos naujienos patraukė ir platesnę rinką. The Balandėlis Nukrito per 1100 taškų arba 3,4 proc. The S&P 500 Sumažėjo 3,9 proc. Mažmenininkai Dolerio medis (DLTR), Dolerio generolas (DG), Traktorių tiekimas (TSCO), Costco (Kaina) Ir Pirkite geriausią (BBY) Vienas didžiausių indekso pralaimėtojų.
Tikslo pajamų staigmena ateina kitą dieną po konkurento Walmart (WMT) Akcijos yra blogiausia diena per 35 metus. „Walmart“ taip pat paskelbė Blogos pajamos ir prastas regėjimas Dėl didėjančių siuntimo ir darbo sąnaudų. Trečiadienį „Walmart“ atpigo dar 7%.

„Susidurėme su netikėtai didelėmis išlaidomis, kurias lėmė daugybė veiksnių, o pelnas buvo mažesnis, nei tikėjomės, ir mažesnis, nei tikėjomės veikti laikui bėgant“, – trečiadienio pajamų ataskaitoje sakė „Target“ generalinis direktorius Brianas Cornellas.

Atrodo, kad tiksliniai pirkėjai daugiau išleidžia kasdienėms būtiniausioms prekėms, pvz., maistui, gėrimams ir grožio prekėms. Bendri „Target“ pardavimai, palyginti su prieš metus, išaugo 4%, o tai viršija analitikų prognozes.

Kaip Kainos kils, Nenaudoja didelių bilietų prekių, tokių kaip plataus vartojimo televizoriai ir treniruoklių įranga. Bendrovė pažymėjo, kad „pardavimai buvo mažesni, nei tikėtasi pardavimo atžvilgiu“, ir buvo priversta nurašyti „Target“ sandėliuose įstrigusių atsargų perteklių.

Tiksliniai pirkėjai yra susirūpinę dėl „didelės ir stabilios infliacijos, kurią jie patiria, ypač maisto ir energijos“, – pridūrė Cornell per konferencinį pokalbį su analitikais.

Infliacija yra didelė daugelio mažmenininkų problema. TJ Maxx ir Marshalls savininkas TJX (TJX) Išparduota žemiau trečiadienio. TJX taip pat sumažino savo pajamų perspektyvą.

Besitęsiančios problemos tiekimo grandinėje turi įtakos mažmeninės prekybos pelnui. Tikslas, kaip ir daugelio prekybininkų, yra didinti valandinį atlyginimą, siekiant pritraukti darbuotojų. Didelės bendrovės darbuotojų atlyginimo išlaidos parduotuvėse ir paskirstymo centruose turėjo įtakos pajamoms.

READ  JT teigia, kad Shirin Abu Agle žuvo per šaudymą Izraelyje

Didieji mažmeninės prekybos tinklai taip pat kovoja su tuo, kad praėjusių metų pajamas padidino vyriausybės federaliniai skatinimo patikrinimai, kurių iki 2022 m.

„Manome, kad sprendimas yra nuviliantis… ir naudojame 2021 m. paskatas, ypač atsižvelgiant į didesnes išlaidas ir silpnesnius pasirinkimo kaštus“, – trečiadienio rytą sakoma „Stifel“ analitiko Marko Astrachano pareiškime.

Kornelis pareiškė, kad „nors tikėjomės ekonomikos nuosmukio po skatinimo… mes nenumatėme tokio pokyčio masto“.

Tačiau kai kurie mažmenininkai turi geresnių. Namų sandėlis (HD) Pranešta Stiprūs pardavimai Antradienio dėka namai ir toliau klesti. Konkurentas Lowin (Žemas) Trečiadienį ji taip pat paskelbė pajamas, kurios viršijo prognozes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.