Will Saladoris finišavo trečias ir antras majore

Bruklinas, Masažas. Will Zalatoris Šį kartą grįžo trumpam, manydamas, kad tai turi.

Praleidęs 14 pėdų paukščiuką 18-oje duobutėje, jis liktų atkrintamosiose su nugalėtoju. Mattas FitzpatrickasJaladoris negalėjo atsidusti, nes sekmadienį buvo apdovanotas sidabro medaliu už vicečempioną US Open. Jis kalbėjo su žiniasklaida, kai ekranai rodė, kaip krauna Fitzpatrick trofėjų, o tada Jalatoris išėjo priverstinai šypsodamasis. Jis turėjo palikti sceną, kad atvyktų čempionas.

„Ypač labai skaudu“, – sakė Jaladoris ir pridūrė, kad dabar devyniuose dideliuose startuose jis turi nuo 6 iki 10 rezultatų, įskaitant tris antrąsias vietas. „Mane skiria trys metimai nuo žaidėjo treniruotėse – galimybė tapti tris kartus dideliu čempionu. Atšokimas čia arba ten.“

25-erių futbolininkas sekmadienį pradėjo žaisti be didelių pergalių ar PGA turo sėkmės, tačiau su daugybe vilčių. Šeštadienį jis sakė, kad neseniai atkrintamosiose užėmė antrąją vietą Justinas Tomas Šių metų PGA čempionatas suteikė jam pasitikėjimo, kad jis gali būti vienas geriausių žaidėjų pasaulyje. Tačiau viltis negalėjo pristumti jo butelio keliais centimetrais arčiau skylės.

„Turėjau eiti apie šešias pėdas, maniau, kad turiu“, – apie savo užpakalį pasakojo Zalatoris. „Akivaizdu, kad iki šiol per savo gyvenimą turėjau tris antrininkus.

Zalatoris su Fitzpatricku išryškėjo sekmadienį. Jaladoris kovojo anksti, per pirmąsias penkias duobutes padarė du bogey, uždegdamas savo vis nepagaunamą dūrį. Jis įskrido keturias iš kitų šešių duobučių ir vienu metu 2 smūgiais pirmavo prieš Fitzpatricką.

„Kangavau kaip išprotėjęs“, – sakė J. Jalatoris, savaitės vairavimą pavadinęs „siaubingu“ ir sakė, kad jam trukdo klubai. 2021 m. „Masters“ antrosios vietos laimėtojo įprastos problemos iškilo dėl jo mušimo, tačiau, kaip jis šypsodamasis sakė sekmadienį, jo aikštelė buvo gera.

READ  Besiveržiančios Rusijos pajėgos pasiekia pagrindinį greitkelį iš Donbaso miestų

„Tvirtai tikiu, kad visi „Instagram“ idiotai sakys, kad tai turi ką nors bendro su mano kairiojo riešo išlinkimu“, – apie tai, ką paskelbė 18 d., sakė Zalatoris. – Užtikrinu jus, tai neturi nieko bendra su tuo.

Dvi brangiai kainuojančios Jaladorio klaidos buvo devintoje. 12-oje duobėje jis nepataikė į farvaterį ir turėjo smūgiuoti, o tai lėmė 2 padėjimą į bogey. 15 dieną jis vėl praleido mugę. Fitzpatrickas taip pat padarė, bet jam to nepavyko, jis melavo geriau nei Jalatoris, kuris buvo sunkioje padėtyje. Fitzpatricko paukštis. Jaladoris bogey. Tada pirmavo 2 Fitzpatrick naudai.

Bar-3 16 d. Zalatoris paukštį pasodino gale. Bet kai Fitzpatrickas išgelbėjo savo klaidingą važiavimą, jis puikiu geležiniu šūviu rado bunkerį 18-oje žalioje vietoje, o tada spaudimas atsisuko ant Jalatorio, kuris vėliau Fitzpatricko artėjimo šūvį pavadino „1 iš 20“.

„Labai gerai žinojau, kad Willas tai pataikys iš arti“, – sakė Fitzpatrickas. „Jis yra vienas geriausių žaidėjų šiame ture.

Jaladoris jį pataikė per 15 pėdų. Fitzpatrickas lygiagrečiai padėjo 2, kad Jaladoris žinotų, ką daryti. Kai jis pataikė kamuolį ir pamatė jį atšokusį per skylę, Zalatoris iš skausmo krito ant kelių. Čempionas buvo nuspręstas.

„Manęs jau klausia, kaip jaudiniesi užsidėjęs 18? Jalatoris pasakė. „Atrodo, aš neturiu ko prarasti, jis įeina arba ne“.

Jaladoris įsitikinęs, kad turi sėkmės receptą net ir po sunkaus pralaimėjimo. Jalatoris sakė, kad mielai bandys dar kartą netrukus – kitą pagrindinį – Open in Sent Andrews – po mažiau nei mėnesio.

Nesu patenkintas užėmęs antrą vietą, sakė jis. „Akivaizdu, kad bandau tai padaryti. Jaučiu komfortą, ypač dabar, kai žinau, kad galiu tai padaryti. Turiu laukti savo eilės.“

READ  Ohajo sveikatos departamentas nustatė galimą beždžionių dėžės atvejį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.