Breaking News

ASUS Zenbook S16: naujas plonumo ir AI galimybių etalonas

Šią savaitę vykusioje „Computex“ technologijų parodoje Taipėjuje ASUS pristatė naują nešiojamųjų kompiuterių seriją, įskaitant atnaujintą Zenbook modelį. ASUS Zenbook S16 išlaiko savo elegantišką ir gerai suprojektuotą dizainą, tačiau turi nemažai patobulinimų ir kelis svarbius atnaujinimus.

Šis nešiojamasis kompiuteris yra aprūpintas naujausiu AMD Ryzen AI 9 HX 370 procesoriumi, kuris buvo pristatytas vos prieš kelias valandas. Šis procesorius žada pagerinti nešiojamųjų kompiuterių dirbtinio intelekto našumą su 50 TOPS apdorojimo galia, tris kartus viršijančia ankstesnę AMD nešiojamųjų kompiuterių įrangą. Tai daro jį tinkamu naudoti su „Copilot+“, reiškiant, kad Qualcomm nebėra vienintelė platforma Microsoft AI asistentei.

Verta paminėti, kad šis nešiojamasis kompiuteris yra ypač plonas ir lengvas 16 colių modeliams, sveriantis tik kiek daugiau nei tris svarus ir turintis vos 1,1 cm arba 0,4 colio storį. Aušinimo sistema taip pat buvo atnaujinta, įskaitant naują viršutinį ventiliatorių ir ypač ploną garų kamerą. Geresnė nešiojamųjų kompiuterių aušinimo sistema visada yra labai vertinama.

Kompiuteris vis dar turi tą patį firminį aliuminio keramikos dangą, kaip ir pernai metų Zenbook 14X, tačiau ASUS pakeitė pavadinimą į „Ceraluminum“. Koks įdomus portmanteau!

Jame yra 16 colių 3K OLED jutiklinis ekranas su maksimaliu 120Hz atnaujinimo dažniu. 78Wh baterija suteikia galimybę naudotis visą dieną, o šešių garsiakalbių sistema iš Harman Kardon tikrai užtikrins puikią garso kokybę. Taip pat palaiko Wi-Fi 7, turi iki 2TB SSD talpos ir gali būti konfigūruojamas su iki 32GB RAM.

ASUS Zenbook S16 pradinė kaina yra $1,400 ir jau galima iš anksto užsisakyti Best Buy parduotuvėje, balto arba pilko spalvų.