Breaking News

T-Mobile pagerino 5G duomenų išsiuntimo greitį, pasiekdamas naują rekordą

T-Mobile, viena iš pirmaujančių JAV telekomunikacijų bendrovių, pranešė apie savo naują pasiekimą 5G technologijų srityje. Įmonė tvirtina, kad pasiekė naują 5G tinklo duomenų išsiuntimo rekordą, siekiantį 345 Mbps. Šis greitis buvo pasiektas naudojant naują technologiją, vadinamą išsiuntimo perdavimo perjungimu (UL Tx), kuris leidžia efektyviai derinti skirtingas dažnių juostas, taip padidinant duomenų išsiuntimo talpą ir greitį.

Rekordas buvo nustatytas T-Mobile 5G savarankiškame (SA) tinkle, naudojant Nokia „AirScale“ įrangą ir mobiliąjį telefoną su „Qualcomm Snapdragon Modem-RF“ sistema. Inžinieriai taip pat taikė nešiklių agregaciją ir vieno vartotojo daugialypio įvedimo ir išvedimo (SU-MIMO) technologijas, leidžiančias telefono siųsti kelis duomenų srautus vienu metu.

T-Mobile technologijų prezidentas Ulfas Ewaldssonas pareiškė, kad šis pasiekimas yra įrodymas nuolatinės inovacijų paieškos ir įsipareigojimo teikti dar geresnę tinklo patirtį klientams. Bendrovė ragina savo partnerius visame pasaulyje integruoti šią galimybę į 5G ekosistemą ateityje.

Nokia mobiliojo ryšio padalinio prezidentas Tommi Uitto taip pat išreiškė pasididžiavimą bendradarbiavimu su T-Mobile ir pabrėžė, kad šis žingsnis pagerins 5G tinklo išsiuntimo greitį ir talpą, suteikiant klientams dar geresnę patirtį.