Breaking News

„Baseus“ pasiūlo naujus „AirGO AS01“ belaidžius ausinukus: išsiskiria unikaliu dizainu, maža kaina ir aukštos kokybės funkcijomis

Garso technologijų srityje vis populiaresnė tampa belaidės ausinės, kurios ne tik suteikia laisvę judėti, bet ir užtikrina kokybišką garso patirtį. Vienas iš naujausių šios srities produktų yra „Baseus“ naujieji „AirGO AS01“ belaidžiai ausinukai, kurie išsiskiria ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir prieinama kaina bei puikiomis savybėmis.

„Baseus“ pristatytuose belaidžiuose ausinukuose „AirGO AS01“ pirmiausia patraukia jų dizainas, primenantis „Huawei FreeClip“ modelį. Šie ausinukai pasižymi atvira konstrukcija, leidžiančia mėgautis muzika ir tuo pačiu išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu.

Ausinukuose naudojami 10 mm dinaminiai garsiakalbiai ir triukšmo slopinimo technologija, užtikrinanti kokybišką garso klausymą. Produktas taip pat pasižymi mažu svoriu – vos 4,6 gramų.

„AirGO AS01“ aprūpinti „Bluetooth 5.3“ technologija, užtikrinančia stabilų ryšį su išmaniuoju telefonu. Vienu įkrovimu galima mėgautis iki 6 valandų klausymosi, o įkrovimo dėkliukas suteikia dar papildomų 25 valandų veikimo laiką.

Naujieji ausinukai turi USB-C įkrovimo lizdą ir yra pagaminti iš TPU medžiagos. Nors šiuo metu produktas prieinamas tik Kinijos rinkai, jo kaina svyruoja apie 17 eurų. Tai puiki alternatyva tiems, kas ieško kokybiškų belaidžių ausinių už prieinamą kainą.