Breaking News

„iPhone“ Naudotojams Rekomenduojama Atnaujinti Įrenginių Programinę Įrangą Dėl Naujojo „iOS 17.3“ Atnaujinimo

Naujasis „iOS 17.3“ atnaujinimas, kurį „Apple“ išleido „iPhone“ įrenginiams, skatina naudotojus kuo skubiau atsinaujinti savo programinę įrangą. Tai yra dalis „Apple“ pastangų ištaisyti ankstesnes programinės įrangos saugumo spragas. Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, pabrėžia, kad šis atnaujinimas yra ypač susijęs su įrenginio saugumu, todėl vartotojai, kurie atnaujins įrenginį iki naujausios versijos, bus geriau apsaugoti nuo galimų įsilaužimų.

Pagrindinė naujovė „iOS 17.3“ versijoje yra nauja apsaugos funkcija pavogtų įrenginių atveju – „Stolen Device Protection“. Ši funkcija padaro įsilaužimą į pavogtą ar rastą „iPhone“ įrenginį sudėtingesnį. Tai yra svarbus žingsnis į priekį siekiant užtikrinti vartotojų duomenų saugumą ir apsaugoti nuo potencialių nusikaltėlių.

A.Lukošius taip pat pabrėžia, kad atnaujinimas taip pat pagerina apsaugą debesijos saugyklai „iCloud“ ir kitoms svarbioms paskyroms, tokį kaip banko prisijungimai ar el. pašto paskyros. Bandomi įsilaužti į įrenginį dabar reikės įveikti daugiau patikros žingsnių, įskaitant biometrinius duomenis, kurie padidina apsaugos lygį.

„Apple“ reguliariai išleidžia programinės įrangos atnaujinimus, ir šis konkretus atnaujinimas yra susijęs su saugumo spragų taisymu ir naujomis apsaugos funkcijomis. Vartotojai turėtų būti atidiems ir laiku atnaujinti savo įrenginių programinę įrangą, kad išlaikytų aukštą saugumo lygį.