Breaking News

Naujas mažmeninės prekybos tinklas Vilniuje: Žada itin žemas kainas

Naujas mažmeninės prekybos tinklas, vadovaujamas lietuviško prekės ženklo „Maisto Logistikos Centras,” artėja į Lietuvos rinką. Pirmasis prekybos centras šio tinklo bus atidarytas Vilniuje, Architektų g. 11, jau lapkričio 2 dieną, o numatoma, kad kitais metais bus aktyviai plečiamasi.

Svarbiausia šio naujo tinklo ypatybė – žemos kainos ir įvairių vietinių produktų asortimentas. „Maisto Logistikos Centras” stengsis nepriklausyti nuo dažnų akcijų ir koncentruos dėmesį į pasiūlytų prekių kainas bei lietuviškų produktų gausą.

Viena iš išskirtinių savybių yra prekybos patalpos, kurios primins sandėlį, o ne įprastą parduotuvę. Prekės bus išdėstytos ant metalinių lentynų arba padėklų, o produktai, kuriems reikia šaldyti, bus saugomi vitrininiuose šaldytuvuose. Vadovaujantis šiuo konceptu, tinklas mažiau investuos į parduotuvių dizainą ir rinkodarą, siekdamas suteikti klientams galimybę apsipirkti už patrauklias kainas.

Justas Poderis, „Maisto Logistikos Centro” vadovas, teigia, kad nors parduotuvė primins sandėlį, ji vis tiek bus pabrėžianti tvarką ir švarą. Tai yra svarbu, nes klientams svarbu jaustis patogiai, net jei tai yra sandėlis, o ne įprasta parduotuvė.

Vienas iš didžiausių prioritetų šiam tinklui yra lietuviškų gamintojų produktai. „Maisto Logistikos Centras” įsipareigoja didinti vietinių produktų asortimentą. Tinklo atstovai teigia, kad dauguma jų produktų turi puikias lietuviškas alternatyvas, kurios nėra prastesnės nei užsienio prekės, tačiau jos būna prieinamos už žemesnę kainą.

Tinklo vadovas Justas Poderis sakė: „Būdami lietuvišku verslu, jaučiame pareigą remti lietuvių tiekėjus ir gamintojus. Mūsų tikslas – ne tik pasiūlyti prekes už labai prieinamas kainas, bet ir sukurti erdvę, kur mūsų pirkėjai gali didžiuotis, kad lietuviški verslai gali pasiūlyti aukščiausios kokybės ir konkurencingas prekes. Todėl jau nuo pradžių siekiame, kad bent 70 proc. mūsų prekių būtų lietuviškos kilmės.”

Pirmoji „Maisto Logistikos Centro” parduotuvė bus atidaryta Vilniuje, Architektų g. 11, jau lapkričio 2 dieną. Numatoma, kad kitais metais šis tinklas aktyviai plečsis ir kituose Vilniaus mikrorajonuose bei kituose Lietuvos miestuose. Tai žada suteikti klientams daugiau galimybių rinktis ir mėgautis prekėmis už itin patrauklias kainas.